Книжка, сповнена любові

Богдана Матіяш представить у Львові нову поетичну збірку “Пісня Пісень”

У вівторок, 22 травня, о 18.30 в Книгарні “Є” (просп. Свободи, 7) відбудеться презентація чудової поетичної збірки “Пісня Пісень” Богдани Матіяш. Модеруватиме зустріч літературознавець, музикант Данило Ільницький.
Ця книга, в якій переплелися любов і довіра, туга і надія, побачила світ у Видавництві Старого Лева.
“Задумала її, певно, ще 2011 року, коли вийшла моя попередня поетична збірка, – каже Богдана Матіяш. – Одразу знала, як вона має називатися, але книжка писалася повільно і складно. Після Майдану та початку війни на сході України я довгий час узагалі не могла писати. Але постійно пам’ятала про книжку, яку вже почала, в якій мало бути багато любові і яка мала зватися “Пісня Пісень”.
Збірка “Пісня Пісень” апелює назвою до відомої книги Старого Завіту, тим самим натякаючи, що перед читачами – одна із можливих сучасних її версій. Але це не переспів! І хоча в книжці також мовиться про любов, вона не така ідеальна й незранена, як у старозавітній традиції. Поетеса каже: “Після виходу моїх книжок “Розмови з Богом” і “Твої улюблені пси та інші звірі” кілька людей запитали мене: “Ось у тебе вийшли книжки, в яких ти говориш із Богом, зі звірятами. А чи буде книжка, в якій головним співрозмовником буде людина?”. Саме “Пісня Пісень” і стала такою книжкою. І хоча ці три мої збірки є самостійними “проектами”, вони творять для мене трилогію. У них багато спільного, але мені хочеться, щоб не я розповіла, що саме їх єднає. Хочу, щоб читач сам побачив ті ниточки, якими ці три книжки пов’язані”.
У “Пісні Пісень”, окрім пісень любові, є ще й пісні пустелі, але навіть у них просвічує надія, що всі наші досвіди, все наше життя є неповторною і прекрасною піснею. “Зараз мені здається, що з усіх моїх книжок “Пісня Пісень” є найзрілішою – принаймні таке моє суб’єктивне відчуття. Але побачимо, як її сприймуть читачі та критика”, – зауважила авторка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9504 / 4.34MB / SQL:{query_count}