Secret Forest здивує інтернаціональним проектом

У четвер, 24 травня, о 19.00 в клубі Malevich відбудеться спільний концерт львівського гурту Secret Forest та відомого джазового гітариста Bilal Karaman (Амстердам – Стамбул), який уперше гастролюватиме в Україні

Таким інтернаціональним проектом Secret Forest вповні презентують широкому загалу власну музичну творчість.
Заради цієї співпраці віртуоз міжнародного класу Bilal Karaman приїде до Львова і до України загалом уперше. Він є одним із найвидатніших молодих митців Туреччини. Окрім сольної кар’єри, співпрацював у концертах та під час запису альбомів з такими зірками, як Маркус Міллер, Бутч Морріс, Ларс Даніельсон, Майк Морено. А ще саме він заснував Gitarakademisi.com – першу віртуальну гітарну академію в Туреччині.
Чим дивуватимуть музиканти львів’ян 24 травня? Запросять меломанів відчути, як за допомоги музики можна розширити грані своєї сутності та світогляд, краще зрозуміти інших, поринути в глибини свого серця і віднайти джерело життєдайної енергії та натхнення. Під час цього концерту у форматі візуально-звукового шоу буде представлений сеанс глибокої релаксації, що є абсолютним експериментом у світі музичного й театрального мистецтва.
“Ми живемо у світі звуків, – каже лідер гурту Secret Forest Олександр Макаров. – А як впливає на нас те, що ми чуємо? Від звукових вібрацій змінюється не тільки наш настрій, а й робота фізіологічних механізмів тіла. Звуки можуть змінити ритм роботи серця, дихання. Але найбільшому впливу звуків піддається наш внутрішній світ. Ми можемо цього не усвідомлювати, але наше сьогодення визначає наше майбутнє. Те, що впускаємо у своє життя сьогодні, впливає на наше завтра. Їжа, яку споживаємо, музика, яку слухаємо, фільми, які дивимося, книги, які читаємо, друзі, з якими спілкуємося, – все це формує нашу свідомість і обставини нашого життя”.
Квитки на концерт можна придбати на сайті gastroli.ua. Вартість – від 200 до 500 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.4491 / 4.07MB / SQL:{query_count}