“Українська пісня – 2018”: шанс для молодих

Грандіозний телепроект розпочав прийом заявок від виконавців

Телепроект “Українська пісня/Ukrainian Song Project” повертається! Новий масштаб, кардинально інший рівень, та залишається незмінною мета – пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені. Оргкомітет проекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project” оприлюднив перші подробиці конкурсу 2018 року та умови участі в ньому.
“Цього разу не обійшлося без інновацій, – зауважує співзасновник та співорганізатор “Української пісні” Тарас Курчик. – Наша мета – перетворити телепроект “Українська пісня/Ukrainian Song Project” на масштабну міжнародну подію. Тож проект розширюється і приваблює аудиторію і партнерів з інших країн. Цього року в рамках “Української пісні” відбудеться професійний музичний саміт, на якому виступлять провідні представники не тільки української, а й західноєвропейської музичної індустрії”.
Відбірний етап розпочався ще 1 травня. На цьому етапі члени журі приймають та розглядають заявки від музикантів, які працюють у таких жанрах: мейнстрим-поп, танцювальна музика, рок. До участі в конкурсі допускаються пісні лише українською мовою! Варто зауважити, що відбір музикантів не обмежується думкою експертної ради. У проект також інтегроване інтерактивне інтернет-голосування. Відтак кожен артист і гурт може сміливо активізувати свою фан-базу. Для молодих артистів “Українська пісня/Ukrainian Song Project” є чудовим стартовим майданчиком і шансом проявити себе перед широкою аудиторією слухачів.
Фінальним акордом проекту вже традиційно буде великий гала-концерт, який відбудеться 18 серпня на стадіоні Lviv Arena. Квитки на нього можна придбати на сайті lviv.kontramarka.ua. На одному з найкращих спортивних майданчиків країни фіналісти конкурсу виступатимуть разом із зірками української музичної сцени найрізноманітніших жанрів. Серед хедлайнерів цього року – “ВВ”, Pianoboy, O.Torvald. Телевізійну версію гала-концерту “Українська пісня – 2018” транслюватимуть на каналі “Україна” 24 серпня – у рамках святкування Дня Незалежності України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6648 / 4.08MB / SQL:{query_count}