Вогонь, вода і надзвичайні враження!

Львівський цирк об’єднав стихії води, вогню і повітря у новому шоу “Цирк на воді”. Подивитися на гру фонтанів, казкових та підводних персонажів можна аж до 27 травня

Хто з нас не мріє потрапити в світ магії та чарів, у світ, де можна легко поринути в пригоди, сісти на корабель, який захоплять справжні пірати, і потрапити у підводне царство, щоби познайомитися з русалками. Якщо ви серед них – тоді вам у цирк!
До 27 травня на арені Львівського цирку виступатиме єдиний в Україні “Цирк на воді”. Головна особливість програми – арена, заповнена 170 тоннами води! Посеред фонтанів, які сягають у висоту майже 20 метрів, своє феєричне шоу покажуть циркові артисти міжнародного класу!
Потрапивши на казково-пригодницьке дійство, де взаємодіє відразу три стихії – повітря, вода та вогонь – можна стати свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з далекої батьківщини інків і заклинателем вогню у фаєр-шоу із загадкової Індії!
Під куполом цирку на тлі фантастичних ігор фонтанів уяву глядачів підкорять аква-балет і повітряні гімнасти, зачарує магією рухів артистка з кільцями хула-хупу, здивують ігри з вогнем під час фаєр-шоу, а ілюзійні трюки занурять у атмосферу казки та чудес. Неймовірне стане реальністю на арені, оточеній водою.
Крім цього, на глядачів чекають незграбні ведмедики-боцмани, удави, пелікани, дресировані голуби, мавпочки, морський котик, який здивує неймовірними трюками, і справжнісінький алігатор, який на суші і під водою розгорне запеклу боротьбу зі своїм дресирувальником.
Ну і, звісно, який цирк без клоунів? Їх цього разу аж двоє, тому буде з чого посміятися. Клоунський дует “Шмакс” і купатиметься, і плаватиме, і  бризкатиметься.
“Уже вісім років у Львові не було цирку на воді, але ми це зробили і раді показувати своїм глядачам! Тішить те, що ця програма повністю українська, – розповідає комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник. – Це шоста і остання циркова програма в цьому сезоні, тож не варто її пропускати, тим паче, що вона неординарна, дуже багато води і чудові артисти. Думаю, ті, що вже її подивився, достойно оцінили всі наші старання. А ті, що досі не потрапили на виставу, приходьте, насолоджуйтеся і дивуйтеся!”.

Потрапити на дійство під назвою “Цирк на воді”
можна щосуботи о 16.00 і щонеділі о 12.00 та о 16.00
у Львівському державному цирку,
що на вул. Городоцька, 83.
Квитки можна придбати в касі цирку або на сайті
kasa-lvivcirk.com
Вартість квитків – від 80 до 300 гривень.
До речі, не повірите, але цього разу фото та відеозйомка у Львівському цирку дозволені!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9492 / 4.36MB / SQL:{query_count}