Станьте володарями “8 ключів Буквордсу”!

З 10 до 13 травня у Львові триватиме Дитячий форум. Чим дивуватиме одинадцяте свято книги?

З 10 до 13 травня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) гостей прийматиме одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей – ХІ Дитячий форум. Вона покликана показати дітям, що читання – це цікаво, і що для того, аби стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включати уяву.
Цього року Дитячий форум відбуватиметься у форматі великої гри “8 ключів Буквордсу”.
За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Але сталася халепа – загубилися чарівні ключі. Знайти та здобути їх зможе лише справжній Володар – найкмітливіший супергерой. Ним може стати кожен з гостей Дитячого форуму. Для цього треба виконати певні завдання на кожній із тематичних земель. Це “Печера Жахайликів”, “Камелот”, “Задзеркалля”, “Галактична імперія”, “Зачарований ліс”, “Ігросфера”, “Галявина Єдинорогів”, “Долина Драконів”.
То чим же особлива кожна із земель? “Печера Жахайликів” – літературна. До неї залучені дитячі письменники, ілюстратори та видавці: Володимир Арєнєв, Сашко Гаврош, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Галина Малик, Катерина Міхаліцина, Сергій Прилуцький, Надійка Гербіш, Галина Вдовиченко, Ганна Осадко, Таня Стус, Валентина Вздульська, Галя Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Ткачук. Саме на цій землі відбуватиметься й видавничий квест за участі видавництв-учасників ярмарку. А ще тут вперше в історії форуму триватиме спеціальна програма від міських та обласних бібліотек міста Львова.
У “Камелоті” для гостей готують різноманітні спортивні заходи, зустрічі з олімпійцями, медичні майстер-класи та інформацію про активне та здорове життя.
“Задзеркалля” привабить юних поціновувачів музики і театру. Тут відбуватимуться майстер-класи зі сценічної імпровізації, гри на музичних інструментах, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів, кулінарні майстер-класи і не тільки.
“Галактична імперія” дивуватиме видовищними науковими експериментами, майстер-класами, лабораторними практикумами, робототехнікою, програмуванням і навіть віртуальною реальністю.
Відвідати зоопарк та екологічні майстер-класи, стати учасником ігор та випробовувань для справжніх мандрівників та захисників природи, навчитись пакувати наплічника майбутні супергерої зможуть у “Зачарованому лісі”.
Постійних учасників Дитячого форуму чекатимуть і в “Ігросфері”. Це простір з настільними іграми від українських та польських виробників, який буде діяти постійно. Торік безпосередньо під час Дитячого форуму розробили декілька ігор, які вже цього року ви зможете придбати.
Творців чекають на дивовижній “Галявині Єдинорогів”. На цій землі організують майстер-класи з рукоділля, малювання картини, створення ілюстрацій до книжок, ліпки улюблених книжкових героїв, виготовлення листівок чи іграшок.
Музеї Львова, області і всієї України запрошують маленьких і дорослих гостей у “Долину Драконів”. Тут вам представлять презентації більшості з них, різноманітні майстер-класи, зокрема зі створення книг, блокнотів і ще багато цікавинок.
А для найменших гостей Форуму – від 0 до 6 років – діятиме Королівський дитячий садочок з іграми, творчими майстернями, музичними та танцювальними заходами від центрів дитячої творчості, навчальних центрів та інших організацій.
Квитки на ХІ Дитячий форум вже в продажі на bookforum.ua. Ціна квитків: для дітей – 60 грн на день і 90 грн на чотири дні, для дорослих – 30 і 50 грн відповідно. Для дітей із багатодітних родин, дітей із малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком) вхід безкоштовний.
Всі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні. При купівлі квитка кожна дитина отримує подарунковий купон від “Ігроленду” на будь-які 5 ігор на автоматах мережі, окрім призових та атракціонів.

ХІ Дитячий форум у цифрах:

15 000 відвідувачів – діти від 0 до 13 pоків, батьки, вчителі, вихователі, бібліотекарі, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія” з 15 областей України, Львова, а також з районів та міст Львівської області.
1000 заходів у програмі Дитячого форуму.
172 учасника Дитячого форуму, з них: 117 організацій, 32 видавництва, 32 автори, 9 ілюстраторів, 9 культурних менеджерів, 5 перекладачів, 10 музеїв, 7 бібліотек, 12 театральних студій, 7 танцювальних студій, 42 майстри, 16 науковців, 17 керівників культурних та освітніх організацій, 11 спортсменів і 11 бібліотекарів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7918 / 4.39MB / SQL:{query_count}