“Смак пива” у Львові

В нашому місті презентують першу “енциклопедію хмільного напою”

У вівторок, 24 квітня, о 18.30 в Театрі пива “Правда” (пл. Ринок, 32, 4 зал) пивний експерт Лана Світанкова розповість про те, як з’явився український переклад путівника “Смак пива”, який побачив світ у Видавництві Старого Лева. Книжку про найвидатніший напій людства написав американський письменник і лектор Ренді Мошер, який консультує пивні й пивоварні проекти по всьому світу. Це буде розмова про історію, сорти пива та його особливості, про дегустування, подавання та, звісно, про любов до цього напою у всьому світі.
Пиво – напій, що поєднує світи і покоління. Традиція пивоваріння поширена майже в усьому світі, адже воно, за єгипетською легендою, врятувало світ. Цей напій можна смакувати і в спекотний літній полудень, і в холодну зимову пору, головне вміти правильно обрати сорт пива та вдало підібрати до нього страву. Тож книжка “Смак пива” є хорошим дарунком і для досвідчених поціновувачів пінного хмільного напою, і для тих, що ще тільки починають пізнавати магію смаку цього трунку та відкривати для себе багатство його стилів.
Про появу українського перекладу книжки Лана Світанкова каже так:  “Чи хотіли б ви розповісти великій кількості людей про те, що любите, і поділитися з ними цікавезними фактами, неочікуваними подробицями, пояснити, за що саме ви це любите? От мені пощастило: все почалося з двох коротких листів, письменникові та видавництву і закрутилося. Крутилося днями, ночами, на березі моря, в горах, з келихом у руках, і тепер я можу бути голосом автора, який переконає вас у тому, що пиво – аж ніяк не простецький напій з бульбашками, а цілий всесвіт смаків і ароматів зі своєю історією, культурою та особливостями”.

Лана Світанкова – пивний суддя, пивний посол, блогер, мандрівниця, учасниця сертифікаційної програми пивних сомельє Cicerone (Cicerone Certified Beer Server). Просуває пивну культуру всіма можливими способами, деколи й “деспотичними”. Перекладач, дописувач видання про пиво і пивну культуру BeerBox. Організатор тематичних дегустацій із поєднання пива та їжі. Ідейний генератор і “шило” пивоварні Varvar Brew.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9435 / 4.08MB / SQL:{query_count}