Чорнобиль: радіоактивна пам’ять українців

У Lviv Film Center відкриють виставку екоплакату Асоціації дизайнерів-графіків “4-й блок”

Із 26 квітня по 16 травня у Lviv Film Center (вул. Володира Великого, 14-a) триватиме виставка екоплакату Асоціації дизайнерів-графіків “4-й блок”. Ця подія приурочена до 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Для  експозиції відібрали 32 екологічні плакати різних авторів. Мета акції – привернути увагу до сучасних екологічних проблем. Відвідувачів виставки мотивуватимуть глобально осмислити рівень відповідальності людини за суттєві зміни, які відбуваються в екосистемі Землі.
Плакатна акція LIFE є збірною колекцією екологічних плакатів, об’єднаних тематикою екологічних проблем нашої планети. Провідні дизайнери з різних країн світу створили 32 плакати, що відображають ставлення до актуальних природних катаклізмів, акцентуючи увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.
Саме тому виставку приурочили до річниці Чорнобильської трагедії, яка стала потужним поштовхом до осмислення глобальних екологічних проблем, переконливим аргументом на користь відмови від використання ядерної енергетики і переходу на альтернативні джерела енергії та більш дбайливого ставлення до нашого спільного дому – планети Земля.
Сьогодні питання української самоідентифікації, яке не може не бути пов’язане зі знанням історії та чорнобильськими наслідками, важливе як ніколи. Тому після відкриття виставки 26 квітня о 15.00 львівська дослідниця, культуролог і куратор проекту Ярослава Яковлєва прочитає лекцію “Чорнобиль: радіоактивна пам’ять українців”. Слухачі, які долучаться, зможуть поміркувати над культурно-соціальним значенням аварії на ЧАЕС у процесі пострадянської зміни світогляду українців.

Міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків “4-й Блок” – громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів та митців, зацікавлених у розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки і розвитку творчих ініціатив у галузях екології, дизайну та культури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4370 / 4.07MB / SQL:{query_count}