У День міста прокидатимемося з “піккардійцями”

5 і 6 травня в нашому місті триватиме XVI Міжнародний фестиваль “Флюгери Львова”

У суботу та неділю, 5 і 6 травня, в самому серці міста – дворику Львівської ратуші триватиме XVI Міжнародний фестиваль “Флюгери Львова”. Ця подія уже шістнадцять років поспіль розпочинає сезон фестивалів у нашому місті. На “Флюгерах” виросло ціле покоління музикантів та слухачів. За 15 років на фестивалі виступило 283 гурти, концерти відвідало понад 100 тисяч людей. Зараз фестиваль шукає новий формат та нову місію.
Цього разу “Флюгери Львова” запрошують своїх шанувальників на джаз, world music та old skull-рок. У суботу, 5 травня, зі спільним проектом виступлять улюбленці “Флюгерів” ShockolaD і DagaDana, Lindblad & Friends привезуть із Норвегії старий, добрий і спокійний рок,  Impressions Quartet наповнить дворик плавними мелодіями, а “Львівська школа джазу та сучасної музики” презентує молоді проекти, які творитимуть майбутнє джазового Львова.
У неділю, 6 травня, в День міста львів’яни також уже традиційно прокидатимуться  із “Флюгерами”. На ранкових “прокиданнях” уже виступали гурти “Мертвий півень”, “ГИЧ оркестр”, “Арабески”, “Очеретяний кіт”, дитяча студія “Петрос”, Віктор Морозов, Енвер Ізмайлов , “ТНМК”, “Кому вниз”, “Крихітка”. Цього року на сцені у дворику ратуші запалюватиме один із найбільш львівських гуртів – “Піккардійська терція”.
Окрім цього, до Дня Львова та з нагоди XVI Міжнародного фестивалю “Флюгери Львова” відбудеться презентація програми  “Мазури та Поділля” від Projekt Arboretum. Цей додатковий концерт відбудеться на відкритій сцені на площі Ринок о 20.00.
Натхнені майбутніми відвідинами України, музиканти проекту підготували програму , яка складається з творів, інспірованих дослідженням традицій народної пісенної творчості Мазурів (Польща) та Поділля (Україна). Деякі з них були записані видатними етнографами Оскаром Кольберґом, решта передавалася із покоління в покоління і була перейнята й популяризована сучасними польськими та українськими дослідниками народної творчості. Творці Projekt Arboretum надають старим пісням і танцям, що мають відверто фольклорний зміст, нового, сучасного звучання, змішуючи різноманіття стилів (джаз, сучасна академічна музика, традиційний, прогресивний та альтернативний рок, співана поезія, електронна музика тощо). Додатковим натхненням мультикультурності проекту є буковинське та подільське коріння засновників Projekt Arboretum Олі Туркевич і Яцека Гурського.
Виконавчий і художній керівник проекту Оля Туркевич – польсько-канадська співачка, композитор та аніматор культури. Спеціальними гостями програми “Мазури і Поділля” стануть учасники відомого українського колективу “Древо” Тетяна Сопілко і Ганна Охрімчук. Також на сцені виступлять відомі польські музиканти : Wojciech Hartman (скрипка), Pawel Iwaszkiewicz (флейта), Pawel Jablonski (акордеон та клавішні), Marcin Riege (композитор, фортепіано і клавішні), Krzysztof Kowalewski (гітара), Marcin Ritter (бас-гітара, контрaбaс), Adam Rozenman (перкусія) і Karol Domanski (перкусія). Продюсер та сценарист Projekt Arboretum – Яцек Гурський.

Програма ХVI “Флюгерів Львова” (5 – 6 травня), 
внутрішній дворик ратуші (пл. Ринок, 1)

5 травня, субота
із 18.00 – Презентація проектів “Львівської школи джазу та сучасної музики”.
18.30 –  Impressions Quartet (Україна): Ігор Лапка (контрабас), Ляна Гавришкевич (фортепіано), Олексій Жданов (гітара), Іван Прокудін (барабани).
19.30 – Lindblad & Friends (Норвегія – Україна): Steinar Lindblad (вокал, акустична гітара), Bjоrn Haldorsen (бас), Roy Arne Engebakken (гітара), Pluto Iznodog (гітара), Михайло Кравець (гітара), Ігор Лесько (барабани).
21.00 – ShockolaD + DagaDana (Польща – Україна): Анастасія Литвинюк (клавішні), Ігор Гнидин (перкусія), Daga Gregorowicz (вокал, електроніка), Дана Винницька (вокал, клавішні), Mikolaj Pospieszalski (контрабас, бас-гітара, скрипка, вокал).
6 травня, неділя
10.00 – Прокидання із “Піккардійською терцією”.
20.00 – Презентація проекту Arboretum (Польща) із прем’єрою програми “Мазури та Поділля”.
Квитки на 1 день фестивалю – 150 грн, абонемент (вечір 5 квітня та “Прокидання” 6 квітня ) – 200 грн. Квитки можна придбати у арт-галереї “Дзиґа” або на gastroli.ua/events/flugeri-lvova-2018

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2744 / 4.1MB / SQL:{query_count}