“Ніжність” у Львові

До нашого міста їде письменник і сценарист Давід Фоенкінос

У середу, 18 квітня, о 16.30 в готелі “Леополіс” (зал “Карелія”, вул. Театральна, 16) відбудеться презентація українського перекладу роману “Ніжність” Давіда Фоенкіноса, який побачить світ у Видавництві Старого Лева. Це найвідоміший роман автора – книга, яка підкорила мільйони читачів у всьому світі. Львівську презентацію модеруватиме редакторка Видавництва Старого Лева Мар’яна Савка.
Одразу після зустрічі у Львові письменник зустрінеться зі своїми читачами у Києві 19 квітня о 16.00 в Культурному центрі “Кінотеатр “Київ” (вул. Велика Васильківська, 19).
Роман “Ніжність” – це глибока, витончена та несподівана історія про кохання і втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги чоловіків. Лише справжня ніжність здатна зворушити її та пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко.
У Франції “Ніжність” була номінована на всі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером – було продано понад  мільйон примірників. Книгу переклали 30 мовами. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із братом – режисером Стефаном Фоенкіносом – екранізували “Ніжність”. У 2011 році вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн.
Давід Фоенкінос відвідає Україну в рамках фестивалю “Французька весна”. До нас він приїде разом зі своїм братом – режисером Стефаном Фоенкіносом.

Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один із найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса отримали більш ніж 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився у паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів, як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. У 2011-ому за мотивами його роману “Ніжність” зняли фільм. У 2010 році він зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона “Сексу багато не буває” (Un heureux еvеnement). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4494 / 3.97MB / SQL:{query_count}