“Коханці Юстиції” їдуть до Львова

У неділю, 6 травня, о 18.00 в театрі Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) відбудеться презентація нового роману письменника Юрія Андруховича “Коханці Юстиції”

Модеруватиме захід Олександр Фразе-Фразенко, до події також долучаться співачка Уляна Горбачевська (голос) і музикант Марк Токар (контрабас).
“Коханці Юстиції” побачили світ у видавництві MERIDIAN CZERNOWITZ на початку 2018 року. Це вісім з половиною історій про добре знайомих і зовсім нових негідників, які об’єднані у 300-сторінковий роман. У книзі ми знову зустрінемо Самійла Немирича, побуваємо на страті Альберта Вироземського і розділимо долю Синьої Бороди Юліуса Ґродта. Окрім того, тут ви знайдете  родинно-побутові та політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення неповнолітніх і загадкове відокремлення голови, а також багато зрад і часто несправедливих покарань.
Зі слів Юрія Андруховича, цю книжку він писав упродовж 27 років і до останнього не знав, що з того вийде. Подія відбудеться у рамках проекту “Літературні дні Чернівців у містах України” за підтримки Чернівецької  міськради та управління культури Чернівецької міськради. Партнер заходу – медіаційно-проектний офіс “Львів – місто літератури ЮНЕСКО”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0257 / 4.34MB / SQL:{query_count}