Тоня Матвієнко з оркестром

Класика родини Матвієнко – в нових аранжуваннях уже в квітні у Львові!

“Наші твори не повинні бути забуті”, – каже співачка Тоня Матвієнко, вирушаючи у всеукраїнський тур із симфонічним оркестром. Музичні твори династії Матвієнко – в програмі нового туру. Українські класичні твори – це той багаж, з яким Тоня починала свою музичну кар’єру, і це те, що співачка продовжує вдосконалювати. Хіти Тоні Матвієнко, які вже мають своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане родзинкою нового туру. Вже у квітні – концерт у Львові із симфонічним оркестром BRAVISIMO!
Тоня Матвієнко була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.  З того часу в її репертуарі українська класика обов’язкова.
“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантами нашої країни. Тому коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я запалилася! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасною є українська пісня. Розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію, і тоді до мене не повернулися судді. Минуло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу!” – наголошує співачка.
13 квітня, Культурно-освітній
центр ім. О. Довженка, 19.00! Живий звук!
Квитки тут.
Подія у Facebook.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4859 / 4.35MB / SQL:{query_count}