Як зберегти щастя

У понеділок, 26 березня, на сцені театру ім. М. Заньковецької – прем’єра комедії хорватського драматурга Міро Гарвана “Чоловік моєї дружини”

Балканські пристрасті, море сміху і надзвичайне зіркове тріо – Володимир Горянський, Дмитро Лалєнков, Олеся Жураківська – у найгучнішій театральній прем’єрі року!
Весна, кохання і… любовний трикутник! Тільки уявіть: ви готуєте обід, прибираєте. І все це з особливим натхненням через приїзд вашої коханої. Аж раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої “другої половинки”. Тільки от чомусь про його існування ви довідалися вперше… А незабаром з’ясовується, що цей незнайомець – чоловік вашої дружини! За сюжетом, майже п’ять років двоє чоловіків вважають своєю дружиною одну й ту ж жінку.
У сучасному світі, де панує рівноправ’я статей,  жінки стають лицарями, а чоловіки втрачають чоловічі риси, стають м’якими та жіночними. Ця п’єса – не класичний трикутник: чоловік і дві нещасні жінки. У “Чоловікові моєї дружини” – одна жінка-мачо на двох абсолютно нещасних чоловіків. Кого вона вибере: інтелігента чи безкомпромісного шибайголову? Вибір непростий, а проте він є! За щастя треба боротися, іноді до останнього суперника!
Як зберегти чоловіче щастя – в глибокій комедії “Чоловік моєї дружини”.
Комедія “Чоловік моєї дружини” – це чудовий спосіб забути про всі клопоти і спробувати дізнатися, де ж воно, сімейне щастя.
Режисер постановки – заслужений артист України Валерій Астахов, художній керівник – народний артист України Євген Паперний, продюсер – Олег Шпанчук.
Квитки онлайн тут.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5750 / 4.35MB / SQL:{query_count}