Безумство хоробрих…

У музеї “Територія Терору” покажуть виставку, головною героїнею якої стала Аміна Окуєва

Більш ніж за тиждень, а саме 26 березня о 15.00 в музеї “Територія терору” (просп. В. Чорновола, 45-г) відбудеться відкриття фотовиставки “Аміна: Життя”. Експозиція присвячена пам’яті відданої патріотки, борця за свободу України в протистоянні російській агресії, героїчної жінки Аміни Окуєвої, яка 30 жовтня минулого року трагічно загинула від рук проросійських найманців.
34 роки, чотири місяці, 25 днів, 17 годин – рівно стільки прожила Аміна. Саме тому на виставці будуть представлені 34 фотографії – 34 миті її яскравого, героїчного та стрімкого життя, присвяченого мужній та рішучій боротьбі за волю, справедливість, добро і любов. 17 із них – чорно-білі аматорські фотографії із особистого архіву Аміни: трагічні події Майдану і фронтове життя в гарячих точках неоголошеної війни на території суверенної України – Дебальцеве, Щастя, Зайцеве, Авдіївська промзона, Троїцьке, Світлодарська дуга. Інші 17 – кольорові фотографії роботи талановитої фотохудожниці з Луганська Олександри Лисицької, які вповні передають дивовижний образ прекрасної та надзвичайно сильної жінки, здатної протистояти будь-яким загрозам.
Улюблені рядки Аміни – “Безумство хоробрих – ось мудрість життя!” стали епіграфом до її дивовижного життя, яке вона безстрашно віддала за Україну.
На церемонії відкриття у Львові будуть присутні журналістка, мати Аміни Окуєвої Ірина Камінська, народний депутат України, член колегії МВС Антон Геращенко, міський голова Львова, керівництво музею “Територія терору”, а також громадські активісти і представники ЗМІ.
Варто зауважити, що виставку “Аміна: Життя” вже експонували у Верховній Раді України, “Українському домі” в Києві та Музеї АТО в Дніпрі.
В музеї “Територія терору” цю фотовиставку можна буде оглянути до 9 квітня. Після цього її повезуть у інші міста України, а також до Європи та Америки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9526 / 4.08MB / SQL:{query_count}