Молоко і сіль – мистецькі об’єкти?

Олександр та Іванка Войтовичі запрошують львів’ян і гостей міста на урочисте відкриття виставки “Енергія UA”

Завтра, 23 березня, о 17.00 мистецьке подружжя Войтовичів і Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) запрошують львів’ян і гостей міста на урочисте відкриття мистецького проекту “Енергія UA”. Цей проект є відображенням особливого відчуття того середовища, що дає поживу щоденному творчому спогляданню та постійному пошуку нового. Виставка триватиме до 15 квітня.
Ось як самі автори описують концепцію “Енергія UA”: Україна – це територія, сповнена парадоксів та символів, які створюють дивну енергетичну зону, що інспірує на своєрідні візії і дає новий поштовх до невідомого через призму нібито буденного та непримітного. Загублена в часі наша Україна промовляє до світу невідомою мовою власної історії та досвіду, бажаючи про щось сказати та, можливо, щось допов­нити. Часом це все минає непомітно для світу, а часом стається вибух – емоційний, інтелектуальний, творчий. Саме таке й відбувається через дивну, але потужну енергію, яка прихована в землі, в повітрі, в людях...
Проект “Енергія UA” є своєрідним продовженням теми нещодавньої виставки Іndustrial nature – серії творів, що занурюють глядача в дещо різні атмосфери людського буття.
Її автори представляли у Києві – в Музеї книги і друкарства України.
“Я не абстракціоніст, працюю у фігуративному живописі. І цим задоволений. У студентські роки відштовхувався від віденської сецесії – Егона Шілле, Гюстава Клімта. Але тепер виробив свою манеру і, сподіваюся, ні на кого не схожий. Я дуже консервативний у художніх засобах. Стараюся наблизитися до класичності, високого мистецтва. А от тема може бути найсучасніша, – каже в розмові для ua-reporter.com Олександр Войтович. – Модерні засоби, наприклад, інсталяція, відеоарт, мені здаються однотипними, нудними, тимчасовими. Вони не задовольняють мене. Тому звертаюся до минулого. В старих майстрів зберігається якась глибина, духовність”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6614 / 4.07MB / SQL:{query_count}