Бібліотека на Ринку запрошує!

Юних і дорослих львів’ян чекають на фотовиставці Катерини Птахи та на зустрічі з Вікторією Башкіревою

фото: Катерина Птаха (2)
Львівська обласна бібліотека для юнацтва, знана як Бібліотека на Ринку (пл. Ринок, 9), і далі просвітлює, тішить, дивує та об’єднує найрізноманітніших людей. Наступного тижня її працівники готують особливі проекти. Про кілька з них ми розповідаємо сьогодні. 
У вівторок, 6 березня, о 19.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться відкриття фотовиставки надзвичайно талановитої Катерини Птахи “Особливі історії особливої молоді”. Окрім авторки і гостей події, до неї долучаться молоді люди з особливими потребами, якими опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”.
Чому Катерина Птаха обрала саме таку тему для цього проекту? Бо вона перш за все мама, яка виховує особливого хлопчика Влада і, можливо, саме тому невтомно інформує про аутизм. Жінка є авторкою численних фотопроектів, які привертають увагу до “нестандартних” дітей та дорослих.
Її нова виставка “Особливі історії особливої молоді” відкриває внутрішній світ молоді з особливими потребами, у якому панує радість, любов, відкритість і мир. Окрім огляду експозиції, в рамках події ви також зможете оглянути і придбати вироби, виготовлені руками її героїв: намисто, картини з бісеру і ниток, ткані подушки, листівки. 
А вже наступного дня, 7 березня, о 16.00 тут же розпочнеться бесіда на тему “Бити чи не бити? Пити чи не пити? Секс чи кохання? – як розмовляти з підлітками на “важкі” теми”. Її вестиме психолог Європейського інституту сім’ї та здоров’я Вікторія Башкірева. Тож запрошуємо всіх охочих отримати цінні поради щодо вирішення цих та інших проблемних питань.
Вікторія Башкірева – психолог із найрізноманітнішим професійним досвідом: викладання психологічних дисциплін, індивідуальне консультування, групові форми роботи з клієнтами і фахівцями (від терапевтичних до навчальних груп, просвітницькі семінари для населення для підвищення психологічної компетентності), скайп-консультації, організатор і учасниця тематичних круглих столів, конференцій з питань протидії насильству та поширенню сучасних наукових знань в галузях психології здоров’я, психології розвитку, психології сім’ї, батьківства і дитинства. Вона здобула вищу освіту, а також пройшла підвищення кваліфікації у напрямках системна сімейна психотерапія, дитяча та юнацька психотерапія (сертифікати УСП – Україна і Okids – Австрія) відповідно до стандартів ЄАП.  Веде загальну практику з 1993 року, в галузі психотерапії – з 2002 року. З 2014-го і донині є психологом Європейського інституту здоров’я сім’ї.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2044 / 4.37MB / SQL:{query_count}