Пристрасті на паркеті

Танго вищої проби – це аргентинське танго! Уперше в Україні зустрічайте зірок аргентинського танго в рідному місті

До всесвітнього Дня театру за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні 29 березня о 19.00 на сцені театру ім. М. Заньковецької виступлять світові зірки аргентинського танго. 
Одна з найвідоміших пар танцюристів і викладачів світового класу, учні засновників Tango Rouge Company, чемпіони Європи та світу – Simone Facchini та Gioia Abballe в супроводі італійського танго-оркестру Tango Spleen Orquesta покажуть такі пристрасті на паркеті, що ви ледве всидите на своїх кріслах і захочете танцювати самі!
Simone Facchini та Gioia Abballe – це молода харизматична пара, яка впродовж багатьох років є фіналістом чемпіонатів світу з аргентинського танго. Недарма зал та судді торішнього чемпіонату світу аплодували стоячи та заслужено віддали їй найвищий титул – чемпіонів світу з аргентинського танго.           
Родзинкою свята стане виступ Emilio Cornejo. Цей незрівнянний майстер аргентинського фольклору багато років є найкращим і досконало володіє технікою malambo (танець аргентинських гаучо). Та й сам Tango Spleen – не менш відомий у світі танго італійський оркестр під керівництвом Мар’яно Сперанзи (Аргентина). Насичений звук і пронизливий вокал – саме те, що треба для супроводу аргентинського танго.
Танго буває різним: яскравим і чуттєвим, ніжним і сентиментальним, легким і грайливим. Яке танго до вподоби вам? Прийдіть і відкрийте для себе весь спектр пристрасті! Живий звук, живі емоції, живе танго! Лише один концерт 29 березня 2018 року у Львові – танго вищої проби! 
Концерт відбудеться за підтримки посольства Аргентинської Республіки в Україні до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами в рамках міжнародного туру. 
Квитки на подію можна придбати за посиланням: gastroli.ua/events/svitovi-zirki-argentinskogo-tango

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3217 / 4.08MB / SQL:{query_count}