Видовище від найпопулярнішого режисера Європи

Литовський національний театр драми везе до нашого міста “Бориса Годунова” Олександра Пушкіна

З нагоди 100-річчя Національного театру ім. Марії Заньковецької до нашого міста завітають литовські друзі та колеги заньківчан. Вже 16 березня о 18.00 Литовський національний театр драми дасть “Бориса Годунова”! Цієї події Львів чекав кілька десятків років, адже вистави цього театру викликають захоплення, трепет, навіть залежність. 
Реалістичну драму “Борис Годунов” Олександр Пушкін написав у 1825 році під час заслання в Михайлівське. У версії Литовського національного театру драми її сценічне втілення досить масштабне. Вистава триває три з половиною години. Над постановкою, яку 16 березня представлять львівській публіці, працювали: режисер-постановник Еймунтас Някрошус, художник-постановник Маріус Някрошус, художниця по костюмах Надія Гультяєва та композитор Фаустас Латенас. 
Варто зауважити, що світ захопливо стежить за творчістю одного з найпопулярніших режисерів Європи Еймунтаса Някрошуса. Його вистави викликають захват, трепет, суперечності та залежність. Усе, що переносить на простір сцени режисер Еймунтас Някрошюс, перетворюється у видовище. Його півтони, підтексти та паузи, кожний рух, який вимальовує досконало навантажену канву вистави, змушує завмирати серце. Кажуть, що не потрібно розуміти мови вистави, щоб зрозуміти Някрошюса. І це щира правда. Славетний режисер не боїться робити вистави тривалістю два дні. Його сміливі вирішення зачаровують глядача настільки, що останній  поринає в нову реальність.
Литовський національний театр драми у подарунок заньківчанам до сторіччя привозить виставу дуже суперечливу, провокативну, насичену подіями. Попри складність змісту в ній є простота сприйняття, наближення до простих людських поривів, які кожен із нас переживає щодня. “Борис Годунов” Олександра Пушкіна у прочитанні Еймунтаса Някрошюса – це історія людини в державі, це все і нічого водночас. Пророцтво, що справдиться, те, що є і мине, адже людська природа не може подолати вищі сили. Всі ми ходимо під Богом, і фатуму ніхто не скасовував. Ніхто не заважає долати гори, бо наші ями ми копаємо собі самі.
Шанувальників театрального мистецтва запрошують побачити помилки чужих життів, щоб у своєму вчинити достойно. Жага отримати щось не має перевищувати людськості! Геніальність фрази “натовп у мертвій тиші” – це та головна подія, що змусить глядачів знайти істину, приховану в тексті вистави. 
Тож приходьте і розділіть з авторами мить, що змінить ваше уявлення про сучасний театр! Виставу даватимуть мовою оригіналу з використанням перекладу. Квитки можна придбати на сайті театру zankovetska.com.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9061 / 4.09MB / SQL:{query_count}