Остап Панчишин створив групу

Panchyshyn виріс із проекту в гурт і записав пісню “Ти і я”, яка ввійде до дебютного альбому

Днями Panchyshyn представив новий сингл “Ти і я”, який увійде до дебютного альбому. Про чотири попередні – City, “Щастя моє”, “Дівчина” і “Ти робиш мене кращим” – “Львівська Пошта” уже розповідала читачам. 
Зі слів соліста команди Остапа Панчишина, з появою пісні “Ти і я” для музикантів починається новий етап, адже його музична формація перетворилася з проекту на повноцінну музичну групу зі своїм стилем, ім’ям та стабільним складом.
Автором музики і тексту нового синглу Panchyshyn є сам Остап Панчишин. Він розповів, що написав цю пісню під враженням від фільму “Він і Вона”: “Чужі, нехай навіть вигадані історії кохання часто показують нам нові грані нашого власного. Тож “Ти і я” – це такий собі коктейль історій, почуттів та переживань. Тут немає жодних підтекстів чи прихованих філософських ідей. Все просто: якщо натиснути на play, почуєте історію кохання, яке кожен день робить життя кращим та світлішим. Наш новий сингл у певному сенсі є продовженням сюжету, розпочатого в піснях “Дівчина”, “Щастя моє” і “Ти робиш мене кращим”. Це все одна історія, просто розказана у різні часи та показана з різних боків. Історія про найсвітліші почуття, які може викликати одна людина в другої”.
Як і попередні треки Panchyshyn, “Ти і я” був записаний на студії Jenny Records (звукорежисер Мар’ян Криськув). Склад групи такий: Остап Панчишин (вокал, музика, слова, аранжування), Стас Федюк (клавішні інструменти), Володимир Оленський (гітара), Орест Панчишин (бас), Денис Швець (барабани) і Лесь Панчишин (семпли). 
Щойно представивши чергову прем’єру, Panchyshyn уже взявся за створення наступного синглу. “Всі свої сили ми зараз зосередили над записом та зведенням нашої наступної пісні, до якої плануємо також випустити кліп. Тож, як бачите, невеликими, але впевненими кроками рухаємося до завершення роботи над дебютним альбомом”, – каже Остап Панчишин.
Послухати новий сингл “Ти і я” можна за посиланням: soundcloud.com/panchyshyn-ostap/panchyshyn-ti-ya, а відстежувати найсвіжіші новини, як кажуть, із перших рук – на сторінці гурту facebook.com/panchyshyn.music 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5572 / 4.08MB / SQL:{query_count}