Весна в органному залі

У березні для гостей цієї локації підготували 28 музичних подій

Львівський будинок органної та камерної музики зустрічає весну зі справжніми зірками класичної музики: французьким кларнетистом Семюелем Берто, канадським скрипалем і математиком Корі Церовшеком та американським диригентом українського походження Теодором Кухаром. Усі вони виконуватимуть надзвичайно цікаві програми разом із Ukrainian Festival Orchestra (під такою назвою тепер виступатиме оновлений камерний оркестр Collegium Musicum Lviv).
Сольні концерти дадуть чудові піаністи – львівська легенда Етелла Чуприк із сольним речиталем та “київський Ліст” Андрій Макаревич, який зіграє усі “Трансцендентні етюди” за один вечір.
Але справжнє свято чекає на любителів органної музики в березні. До Львова завітають органісти світової слави: Йоганн Труммер, Бернар Струбер, Ґедимін Ґрубба і Станіслав Калінін. Їхні сольні концерти відбудуться в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю камерної та органної музики у Львові. Він триватиме два тижні – з 15 по 29 березня і завершиться “ніччю з органом”.
Нові цікаві програми підготували солістки органного залу Олена Мацелюх та Надія Величко: шедеври органної музики, “вчителі” Баха, Ліст та Ваґнер, австрійська органна музика. А на традиційних ланч-концертах можна буде почути відому органістку із Києва Ольгу Дмитренко з учнями та гостею з Ужгорода Наталію Лендєл.
Це лише сольні органні концерти, яких у репертуарі на березень більш ніж половина. А будуть ще чудові поєднання органа зі скрипкою, органа з баритоном. Окрім цього – хор, сопрано, флейта, клавесин і ще безліч цікавого.
Квитки на всі події можна придбати: у касі органного залу (щодня з 13.00 до 19.00), за посиланням gastroli.ua/places/235, а також у понад 20 касах Львова. Зверніть увагу на те, що в органному залі діють вікові обмеження для гостей подій – від семи років і старші.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3917 / 4.07MB / SQL:{query_count}