Про що мовчать чоловіки?

Найуспішніше бродвейське One Man Show вперше поставили українською. У Львові прем’єра цієї всесвітньо відомої стендап-комедії відбудеться вже 8 березня

У четвер, 8 березня, в Першому Театрі (вул. Гнатюка, 11) львів’янам покажуть стендап-комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”. Популярний український актор, заслужений артист України Олексій Гнатковський зіграє у виставі головного і єдиного персонажа, який замислюється над стосунками між чоловіком та жінкою і, врешті, розповість глядачам – про що мовчать чоловіки!
“Це сенсація року!” – голосно заявила чиказька преса після постановки бродвейської вистави “Про що мовчать чоловіки”. Згодом спектакль отримав найавторитетнішу світову театральну премію Лоуренса Олів’є – Olivier Awards (театральний аналог “Оскара”).
Автором п’єси є американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як стендап-комік. На Бродвеї ім’я Беккера стало легендою, адже “Про що мовчать чоловіки” (в оригіналі – Defending the Caveman) ввійшла у театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора. П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї понад 700 разів, а загалом вона підкорила понад 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу.
В Україні зірками вистави “Про що мовчать чоловіки” стали актори Борис Барський, Дмитро Суржиков і Олексій Смолка. Та досі постановка йшла російською мовою, а завдяки актору Олексієві Гнатковському здійснили її україномовну версію.
“Про що мовчать чоловіки” – це суміш ідеальної комедії у формі веселого монологу. Це добряча пор­ція чоловічої філософії про те, як зрозуміти і вжитися зі своєю другою половинкою. Хоча відповідь на це запитання кожен глядач знаходить сам. Ось лише кілька вражень захопленої публіки, яка переглянула “Дикуна”: “Дякую, дуже дякую! Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка!”; “У мене склалося враження, що автор на нашій кухні сидів і все, що між нами з чоловіком відбувалося, записував!”; “Дуже зміцнює сімейні стосунки, навіть у 56 років!”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7779 / 4.35MB / SQL:{query_count}