З вітаннями Кобзареві

Уже зовсім скоро відзначатимемо й 204-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка. Із нагоди уродин великого Кобзаря на Львівщині відбудеться низка найрізноманітніших заходів

Про деякі з них розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.
Однією з родзинок святкувань стане конкурс двійників Тараса Шевченка. Отож, жителів області запрошують долучитися до заходу і спробувати свої сили у ньому. “Запрошуємо тих, що відчувають візуальну схожість із Кобзарем, долучитися до конкурсу. Обмежень щодо участі немає – кожен може спробувати свої сили”, – каже Мирослава Туркало.
Тож усім охочим взяти участь у змаганні потрібно звернутися в департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.
Окрім того, серед амбіційних планів організаторів святкувань на Львівщині – поставити 9 березня рекорд із наймаcштабнішого виконання “Заповіту”: “Одночасно на площах, усюди, де є пам’ятники Кобзарю, відбуватимуться заходи. Окрім покладання квітів, ми запланували запросити хорові колективи для спільного виконання “Заповіту”. Вже анонсуємо про цю подію в Книгу рекордів України і дуже сподіваємося, що задумане нам вдасться”. З її слів, очікують близько тисячі учасників, які долучаться до встановлення рекорду. Варто нагадати, що на території області є 196 пам’ятників Кобзареві.
А в п’ятницю, 9 березня, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку буде “Вільний мікрофон”, який діятиме впродовж дня. Тому кожен поціновувач поезії Кобзаря зможе продекламувати улюблений вірш.
“До участі у “Вільному мікрофоні” запрошуємо тих, що люблять слово, поезію Тараса Шевченка. Він передбачає, що кожен охочий прочитати свій улюблений вірш матиме змогу зробити це саме в день народження великого Кобзаря”, – додає Мирослава Туркало.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9748 / 4.35MB / SQL:{query_count}