Від класики до R&B

“Дударик” влаштовує “ШЕВЧЕНКО REVOLUTION”

Змінюються часи і покоління, але пріоритети і цінності незмінні. Ми влаштовуємо REVOLUTION у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому свого сучасника.
Капела “Дударик”, академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, Микола Кортуняк, Софія Соловій, неймовірна Оксана Муха, Rock Група та інші виконавці – віршами сучасного і позачасового Шевченка. Добрі старі традиції Шевченкових вечорів у новому обрамленні – це новий проект капели “Дударика” “ШЕВЧЕНКО REVOLUTION”. Від класики до року – це сучасний і завжди актуальний Тарас Шевченко.
“ШЕВЧЕНКО REVOLUTION” - це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе.
“Навіть не уявляв, якою пластичною може бути музика у синергії з віршами Шевченка. “Садок вишневий” цього разу опинився в Тіролії, до “Зоре моя, вечірняя” акомпонує Бетовен, “Якби з ким сісти хліба з‘їсти” в бостонському блюз-кафе, “Чи буду жить я на Україні, чи ні” – у R&B районах Нью Йорку, і, звичайно, Лисенкові постромантичні елегії. Чи не сучасник той Шевченко? Приходьте, посмакуємо разом!”, – розповідає автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.
“ШЕВЧЕНКО REVOLUTION”  – 11 березня,  Львівська філармонія, 16.00 та 18.30.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3025 / 4.34MB / SQL:{query_count}