Новинка від “Без обмежень”

Група презентувала ніжний та чуттєвий кліп на сингл “Хочеш”

Гурт “Без обмежень”, відомі українські рок-романтики, презентували кліп на пісню “Хочеш”. Це перший сингл з майбутнього альбому “Без обмежень”, реліз якого запланований на весну 2018-го. “Хочеш” називають найніжнішою піснею гурту. І відео на цей трек вийшло саме таким – ніжним, витонченим, чуттєвим і дуже світлим!
На екрані розгортається зворушлива історія кохання, де реальність переплітається з уявним світом, спогадами та мріями. У глядачів можуть виникати запитання та версії того, що відбувається і що буде далі: ця історія має шанс на продовження, а її герої – надію на щастя.
Режисером кліпу став Олександр Лазарев. Виробництво Redrum Films.
Окрім акторів, що грають головних героїв (Анастасія Аверіна і Антон Зимін), у кліпі знялись Роман Поляков, маленький хлопчик Мирослав Жмурко та чудовий пес Фігаро, якого одразу полюбили всі на знімальному майданчику.
“Між головними акторами відбувається взаємодія, відчувається, що за цим стоїть певна історія, народжуються спогади про їхнє спільне минуле і знову зароджується життя, і знову зароджуються стосунки. Я не знаю, які в них далі будуть відносини, але їм було надзвичайно комфортно працювати разом. А нам за цим всім було цікаво спостерігати”, – каже Сергій Танчинець, фронтмен гурту.
“Нашим завданням було створити макет ситуації, яка замкнута сама на собі. Є момент, у ньому щось відбувається. В нашому випадку це короткий проміжок між двома знімальними дублями, в якому головним героям доводиться багато чого переосмислити. Наше відео – про кохання, а інтерпретувати відносини героїв можна по-різному, однак хотілося б залишити трохи простору глядачеві для його власного сприйняття того, що відбувається. Із групою “Без обмежень” було дуже комфортно працювати. Порадувала їхня зацікавленість у творчому процесі створення відео. А ще хочеться подякувати колективу за чудовий трек! З таким матеріалом завжди легко і приємно працювати”, – розповів режисер Олександр Лазарев.
Подивитись кліп можна за посиланням: https://youtu.be/0EMowVnDrsU.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8605 / 4.35MB / SQL:{query_count}