Фільм “Король Данило”: запрошують на жіночий кастинг

Режисер Тарас Химич знімає стрічку, яку презентують глядачам восени 2018-го. Долучайтеся до підтримки фільму!

Тривають зйомки фільму українського режисера “Король Данило”. Це бойовик на історичну тематику про дружбу, зраду і кохання в часи Середньовіччя (XIII століття). Це масовий фільм, розрахований на сучасного глядача. Це буде дуже видовищне кіно. Як уже писала “Львівська Пошта”, це буде мегапрем’єра-2018 в Україні. А прецедентом є те, що стрічку знімають коштом меценатів і небайдужих до українського кінематографа людей, але без жодної державної копійки!
Тарас Химич – режисер, який знімає якісне українське кіно. Він – за яскраве, за емоції, любить ландшафтну зйомку. Після історичної драми “Жива” з 2017-го працює над художнім фільмом “Король Данило”.
Режисер і команда буквально живуть стрічкою. “Наша амбіційна мета – прем’єра в 2018-ому. Король Данило – яскрава постать. Наша ідея – відкрити Данила: хто він був як людина, яким був його характер і яку роль він відіграв для нас. Це людина, здатна ухвалювати неординарні рішення, яка може бути водночас відчайдухом і миротворцем”, – зазначав нашому виданню Тарас Химич.
Під час зйомок замінили виконавця головної ролі – тепер у ролі короля Данила знімається Сергій Ярмошенко, актор і професійний каскадер із Запоріжжя. Упродовж 18 років він працює на Хортиці в кінному театрі, серйозно цікавиться козацтвом. “Я виріс на острові Хортиця, в кінному театрі, тому дуже давно їжджу на конях. Так само там треба було вчитися і бойового мистецтва, і фехтування, вправно володіти шаблею, мечем”, – зазначає Сергій Ярмошенко. Він робить усі трюки без дублера.
Жінки, хочете зніматися в цьому фільмі? Маєте шанс втілити свою мрію! Зараз триває жіночий кастинг! Інформацію просять надсилати на адресу: castkorol@gmail.com. Заявки приймають до 19 лютого (усе, що буде надіслано пізніше, не розглядатимуть!).
“Отож, потрібно надіслати п’ять фото без макіяжу: портрет (фас, профіль, три чверті в два боки), фото у повний зріст в купальнику або в обтислому одязі. Вимоги: жінки віком 21 – 32 роки, зріст 165 – 175 см. Колір волосся: брюнетка, шатенка, темно-русява (фарбовані – тільки брюнетки і шатенки). І це ще не все – довжина волосся має бути як мінімум до плечей. Фігура худорлява, атлетична. Віддаватимемо перевагу дівчатам із вираженою азійською зовнішністю, – розповідає продюсер фільму Олеся Галканова-Лань. – Окрім цього, для зйомок кінострічки ще потрібні дівчата – мулатки, метиски, із темним кольором шкіри. Уважно читайте вимоги! Якщо ви не підходите під опис, вашого листа буде видалено”.
“Бачив уривки нового українського фільму “Король Данило” – місцями Голлівуд відпочиває. Видається, незабаром в Україні вийде фільм, зовсім не схожий на звичну пострадянську халтуру. По-перше, тому що знімає його людина, якій одночасно із досвідом вдалося зберегти неймовірний запал. По-друге, наскільки я зміг побачити, ставлення до кіно в Тараса Химича трохи інше, аніж те, яке звикли бачити у нас в кіно, – головне освоїти кошти. Йому і його команді важливо зробити справу. До прикладу, кастинг акторів у нього включав 450 осіб з усієї країни, а не просто знайомих, як це часто трапляється, – пише на своїй сторінці у Facebook політолог та історик Олександр Палій. – Нарешті його фільм фінансують не чиновники за бюджетні кошти, для того, щоб їх побільше освоїти, а такі ж ентузіасти, які, як бджоли на мед, реагують на справжнє, з’являючись, як у кіно, в моменти, коли вони найбільше потрібні”.
Це перший масштабний проект, який не просто знімають у Західній Україні, але й вироблятимуть безпосередньо тут. Режисер Тарас Химич та його команда представляють західноукраїнську кінокомпанію Invert Pictures.
“За нашої підтримки Тарас Химич і ми, команда фільму, доведемо, що в Україні є свій кіноепос, свої кіношедеври, свої талановиті каскадери, голлівудської краси актори, художники костюмів, гримери, а головне історія і герої. Долучайтесь!” – закликає продюсер фільму Олеся Галканова-Лань.
“Львівська Пошта” і далі тримає руку на пульсі й надалі інформуватиме читачів про зйомки якісного українського кіно “Король Данило”. У найближчих планах – інтерв’ю з виконавцем головної ролі у фільмі (короля Данила) Сергієм Ярмошенком.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8595 / 4.38MB / SQL:{query_count}