Одна з найромантичніших пісень Івасюка

У репертуарі вокальної формації “Піккардійська терція” – п’ять записаних пісень Володимира Івасюка: “Капелюх”, “Запроси мене у сни”, “Відлуння твоїх кроків”, “Повір очам” і дуетна річ, виконана разом зі співачкою Оксаною Мухою, “Над морем”

Цими днями акапельний гурт презентує композицію “Відлуння твоїх кроків”, що ввійшла до альбому “Лети…”, реліз якого відбувся восени 2017-го – до 25-річчя колективу.
Спершу ця пісня була видана на колекційному вінілі “20 років”, який вийшов обмеженим тиражем у 2012-ому. Згодом, працюючи на студії Virtuoso Records над своїм 15-им студійним альбомом “Лети…”, “піккардійці” вирішили додати цю композицію і до новинки, дещо змінивши аранжування. “Відлуння твоїх кроків” – одна з найромантичніших пісень Володимира Івасюка, –  розповідає художній керівник “Піккардійської терції” Володимир Якимець. – Мелодійна, дуже виразна, надається до виконання у різних стилях. Кілька років тому на концерті в Чернівцях ми зустріли автора слів “Відлуння” Володимира Вознюка. Він привітав нас із, на його думку, найвдалішою версією”.
Послухати “Відлуння твоїх кроків” у виконанні “Піккардійської терції” можна за посиланням. А вже 8 березня ви матимете нагоду почути її наживо, адже саме в цей день у Львівській опері відбудуться концерти “Проекту Івасюк”, і “Піккардійська терція” традиційно виступить на ньому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6586 / 4.07MB / SQL:{query_count}