“Ринок Свободи”

Саме такою буде фокусна тема 25 Форуму видавців

З 19 по 23 вересня у Львові триватиме 25 Форум видавців. Фокусною темою ювілейного Свята читання і 13 Львівського міжнародного літературного фестивалю буде “Ринок Свободи”.
За одним із визначень, свобода – це відсутність перешкод для поведінки, якої бажає особа. Тому питання свободи особистості, компанії, країни – це ті речі, які визначаються і декларуються самостійно кожним суб’єктом, який прагне до свободи.
Життя в суспільстві змушує нас вступати у взаємодію з іншими людьми (або групами людей). І для мирного та продуктивного існування ми повинні розуміти бажання та потреби, виявляти емпатію до цих людей. Ця взаємодія і створює ринок потреб у свободі. Але трансформація наших особистих потреб у свободі, відповідно до пропозиції ринку, уніфікує їх, що автоматично може ставати обмеженням.
У рамках фокусної теми цього року говоритимемо про те, як кожен із нас “торгує” своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна свободи, залежно від умов торгівлі та суб’єкта, який стає її споживачем, про спекуляції поняттям свободи, які активно використовуються в пропаганді.
“Вибір цьогорічної теми Форуму видавців не є випадковим, бо впродовж 25 років ми збирали різних людей, що мали різні думки, перемоги та проблеми. Ми надавали майданчик для взаємодії і створили ще одне місце, де люди переглядали свої бажання, – пояснюють організатори Форуму видавців у Львові. – Ми не можемо стверджувати, що це були позитивні чи негативні зміни, але хочемо акцентувати увагу наших відвідувачів і учасників на тому, що зміни відбувалися і відбуваються, а ринок функціонує”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9159 / 4.07MB / SQL:{query_count}