Тріумф львів’ян

“Аґрафка” втретє за п’ять років здобула перемогу на BolognaRagazzi Award 2018

Український ілюстраторський дует Андрія Лесіва і Романи Романишин – творча майстерня “Аґрафка” – став переможцем найпрестижнішої міжнародної нагороди в галузі дитячої літератури щорічної премії BolognaRagazzi Award. Цього року диптих Романи Романишин та Андрія Лесіва “Голосно, тихо, пошепки” та “Я так бачу” визнали найкращим у номінації Non Fiction. Обидві книжки побачили світ у Видавництві Старого Лева.
На конкурс премії Bolog­naRagazzi Award видавництва з усього світу представляють свої найкращі книжки, які оцінює міжнародне журі як з точки зору ідеї та концепту, так і ілюстративного, дизайнерського та текстового напов­нень. Офіційне вручення нагород відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку, який триватиме з 26 по 29 березня.
Це вже третя перемога творчої майстерні “Аґрафка” на BolognaRagazzi Award. У 2014-ому вони перемогли в номінації Opera Prima з книгою “Зірки і макові зернята”, а в 2015-ому – у номінації New Horizons із виданням “Війна, що змінила Рондо”.
“Ми щасливі! – кажуть Романа Романишин і Андрій Лесів. – Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу – особлива честь. Перемога в категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, і це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте цей успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати Видавництву Старого Лева!”.
“Голосно, тихо, пошепки” вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації у Братиславі “ВІВ 2017”. А права на видання книжок творчої майстерні “Аґрафка” придбали видавництва із Франції, Японії, Британії, Аргентини, Південної Кореї та Словенії.
“Андрій Лесів і Романа Романишин – не лише єдині з України переможці найпрестижнішого міжнародного конкурсу в галузі дитячої літератури та ілюстрації BolognaRagazzi Award, – кажуть у Видавництві Старого Лева. – Вони ще й чи не єдині з усього світу за п’ять років підкорили цю вершину тричі. А це означає, що саме вони зараз один із найпотужніших голосів серед дитячих авторів-ілюстраторів-дизайнерів і що саме вони задають тон і тренд для всього світового книжкового ринку дитячої ілюстрованої літератури”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1338 / 4.07MB / SQL:{query_count}