“Дякую Тобі, Квітко!”

“KVITKA відома і невідома” – сольний концерт співачки Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

До 65-річчя від дня народження легендарної Квітки Цісик у Львові в суботу, 28 квітня, в театрі ім. М. Заньковецької відбудуться два сольні концерти співачки, володарки гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик Оксани Мухи. Початок – о 17.00 та 19.30.
У програмі концертів “KVITKA відома і невідома” – твори, які виконувала співачка-легенда в оригінальному і естрадно-симфонічному звучанні. Улюблені композиції прозвучать у виконанні Оксани Мухи, симфонічного оркестру, ROCK ORCHESTRA та іменитих гостей свята.
“Дякую Тобі, Квітко! В мене було чудове дитинство, у якому ти була мені подругою. Ти відкрила мені такий дивно-кольоровий світ пісні, в якому тепер живу. Мріяла колись подякувати Тобі, поговорити, доторкнутись – і таки доторкнулась через Твої пісні, через Твого сина Едді. Він – Твоє відображення, лише що хлопчик. Усмішка, ямочки, чоло і очі, такі радісні – все Твоє. Уявляла малою, як дарую Тобі листівку, малюнки (їх малювала насправді). Тепер чуюся в силі співати для Тебе. 28 квітня в театрі ім. Марії Заньковецької дарунок Тобі – мій концерт до твоїх уродин”, – такий теплий пост у Facebook написала Оксана Муха.
“Це мої концерти вдячності Квітці. Цю програму я провезу Україною, щоб репрезентувати і популяризувати її творчість. З Квіткою Цісик я зростала і навчалась, любила, з її пісень почалось моє професійне життя. Вона подарувала мені пісенний світ такої духовної і професійної якості, якого ще й донині нема в Україні. Квітка вклала колосальний труд, велетенський ресурс – духовний і матеріальний, додала свій талант і репутацію, аби в одному із трьох своїх альбомів написати: “Ця збірка пісень є бажанням мого українського серця вплести радісні нитки в розшарпане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу. Присвячую поривам нескореного українського духу і його безнастанним змаганням по обох боках океану”, – каже Оксана Муха.
Проект “KVITKA” – це результат творчих пошуків Оксани Мухи та її спроба відкрити творчість Квітки Цісик українцям. Доповненням пісенного образу Квітки будуть прем’єри, фільм і виставка фотоколажів від співачки. Спільно з родиною Квітки Цісик Оксана Муха готує нові ексклюзивні матеріали, які відкриють нам співачку, якої ми досі не знали. “Для проекту “KVITKA” багато творів зі свого репертуару доводжу до рівня Квітчиних стандартів, і це дуже непросто. Це буде радісний концерт, концерт-зустріч. Зі мною на сцені будуть мої друзі-виконавці і гості. Готуємо сюрпризи та відкриття”, – додає Оксана Муха.
Окрім Львова, концерти “KVITKA відома і невідома” заплановані в квітні –травні у інших містах Західної та Центральної України.
Квитки можна придбати в касі театру (тел. 032-235 55 83) і онлайн:  https://goo.gl/n1rons  https://goo.gl/FhxEAw

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0337 / 4.35MB / SQL:{query_count}