25 концертів за 28 днів!

Органний зал підготував для львів’ян і гостей міста надзвичайну програму подій на лютий

У лютому в Львівському будинку органної та камерної музики заплановані 25 концертів, серед яких виступи світових зірок класичної музики та оригінальні програми власних солістів.
Це вже традиційні органні ланч-концерти, які відбуваються в обідню пору і в яких грають запрошені органісти та органістки. До Львова завітають Марія Хилько із Запоріжжя, Богдан Дем’яненко з Києва, Ігор Сікорський з Польщі.
Львівські органістки Олена Мацелюх та Надія Величко також підготували цікаву програму. “Пори року” Вівальді зазвучать на органі: цикл виконуватимуть Олена Мацелюх та відомий скрипаль Марко Комонько. Надія Величко проведе історичну ретроспективу органною музикою композиторів Львова XVI – XX століть.
Місто Лева пишається  давньою органною традицією ще з XIV століття, яка живе й сьогодні. На підтвердження пропонуємо відвідати сольні концерти з творами Баха, Мендельсона, Брамса, Брукнера, Вагнера. Також солістки Органного залу підготували в спільному проекті унікальну програму з творів французьких композиторів.
Кілька концертів відбудуться зі знаком “міжнародний”. У першу неділю лютого в Органний зал завітають два Яромири з Відня (Австрія) та Гессена (Німеччина), які народились і почали перші музичні кроки у Львові. Ексклюзивний в Україні концерт скрипаля Яромира Бабського та піаніста Яромира Боженка представить найкращу камерну музику. А в другий тиждень лютого піаніст Денис Жданов (Швейцарія) поділиться досвідом на майстер-класі, а згодом, на сольному концерті, чаруватиме виконанням творів Брамса, Шумана і Шопена.
Двічі в лютому прозвучить “Літургія” Людкевича – у пам’ять про героїв Небесної сотні у виконанні вокального ансамблю Collegium Musicum. Другий виступ відбудеться поза межами стін Органного залу в рамках співпраці з меморіальним музеєм тоталітарних режимів “Територія терору”.
Оркестровий репертуар можна буде послухати від Collegium Musicum під диригуванням Івана Остаповича спільно з львівською віолончелісткою Оксаною Литвиненко, а в день святого Валентина буде нагода подарувати коханій людині концерт Оркестру барокової капели Львівської музичної академії. А ще віртуозний бельканто від Тетяни Журавель, фортепіанні концерти – все це і більше в Органному залі Львова.
Квитки можна придбати в касі Органного залу (із середи по неділю з 13.00 до 19.00), онлайн на gastroli.ua/places/235 та в понад 20 касах по місту. Вікові обмеження для глядачів – від семи років. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5509 / 4.35MB / SQL:{query_count}