Кіноподорож життям італійського генія

KyivMusicFilm представить у Львові фільм “Рафаель: володар мистецтва”

Вже 14 лютого о 20.00 у львівських кінотеатрах мережі “Планета кіно” глядачі матимуть змогу у форматі 3D побачити перший фільм про життя і творчість одного з найвідоміших художників світу Рафаеля Санті – “Рафаель: володар мистецтва”!
Захоплива подорож життєвим шляхом та творчістю генія епохи Відродження починається з Урбіно – містечка, де народився цей видатний митець. Звідти, через Флоренцію, до Риму і Ватикану – туди, де відбувся розквіт блискучої кар’єри Рафаеля. Навряд чи хтось може похизуватися життям настільки захопливим та сповненим подій. Рафаель творив лише до 37 років, але встиг залишити помітний слід у мистецтві.
У фільмі представлять двадцять музейних локацій, а також детально розберуть понад 20 творів мистецтва, створених Рафаелем. Ці витвори, немов фотознімки, докладно ілюструють фрагменти його життя. Їхні чуттєві та витончені образи викликають у сучасного глядача сильний емоційний відгук, а професійні коментарі дозволяють ще глибше зануритися в те, що відбувається на екрані.
Фільм озвучений українською.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9202 / 4.33MB / SQL:{query_count}