Згадати Кузьму найкращими хітами

2 лютого запрошує Дім Франка

Людина, що на своїх виступах дарувала іншим феєрверк справжніх емоцій. Він зачаровував своєю життєлюбністю, простотою, щирістю та почуттям гумору. Його пісні не залишають байдужими, змушують задуматися, зворушують до сліз, викликають щирий сміх. Три роки тому відійшов у кращий світ Андрій Кузьменко, більше відомий як Кузьма Скрябін.
Дім Франка (м. Львів, вул. І. Франка, 150) запрошує у п’ятницю, 2 лютого, о 17.00 згадати Кузьму та разом під гітару заспівати його пісні!

8 лютого запрошує клуб Picasso

Друзі, швидко і болісно наближається жахливий день для всіх шанувальників Кузьми – день, коли Андрій залишився жити в наших спогадах і справах, які ми робимо в його пам’ять! Тому, як і в попередні роки, ми запрошуємо вас на вечір геніальних, добрих, ніжних, веселих, драйвових і сумних пісень Кузьми!
“8 лютого, 19.00 – клуб Picasso, де Кузьма не раз проводив свої концерти, ми будемо згадувати його найкращими хітами! Запрошуємо всіх розділити цей вечір з нами та чудовими музикантами: ДикоBrass, Olesya Kyrychuk, Wszystko, Nazar Biychuk, Victoria Band, Артем Харченко. Вестиме вечір незмінно Тарас Гаврик. Буде ніжно і сумно, тепло і субтильно, зі сльозами, сміхом і так по-домашньому”, – обіцяють організатори.
Вхід вільний!
Бронювання столиків за тел. 050-430-58-02
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7723 / 4.34MB / SQL:{query_count}