Lviv Jazz Orchestra презентує

Запросіть коханих на побачення 14 лютого до театру Заньковецької на “Любов у маленькому Парижі”

До Дня закоханих, 14 лютого, у Львові в театрі ім. М. Заньковецької о 20.00 – новий неповторний проект романтичної французької музики від Lviv Jazz Orchestra. “Любов у маленькому Парижі” –  чудовий спосіб освідчитися мовою французької музики.
Хіти з репертуару Шарля Азнавура, Джо Дасена, Сальваторе Адамо, Гару, Лари Фабіан, Патрісії Каас та інших зірок французької сцени у виконанні неперевершених Аніса, Оксани Мухи, акордеонного тріо Resonance та камерного оркестру ЛНМА ім. Лисенка!
Аніс Теєб – харизматичний фіналіст 5-го сезону “Голосу країни”, який увійшов до 16 найкращих співаків України. Якщо справа доходить до улюблених композицій, то тут без COVER JAM  не обійтися. Репертуар гурту налічує більше 150 кавер-версій на всесвітньо відомі хіти та близько 10 пісень власного авторства. Група виконує пісні англійською, українською, польською та французькою мовами у рок-версіях та акустично. Вишукана і щира манера виконання співачки Оксани Мухи підкорює серця різних поколінь. Щойно відлунали потужні різдвяні вечори з нею, як Оксана взялася за проникливі романтичні мелодії. Для “Любові у маленькому Парижі” будуть нові незвичні пісні в її виконанні. Акордеонне тріо Resonance – це новий подих у модерному світі інструментальної музики. Лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів активно займаються популяризацією акордеона в Україні. Музиканти тріо підготували багато сюрпризів для своїх слухачів для “Любові у маленькому Парижі”, серед яких будуть нові кавер-версії на світові хіти та цікаві інструментальні поєднання. Камерний оркестр ЛНМА ім. Лисенка покаже свою майстерність, щоби передати глядачам романтичний настрій!
Автор проекту та ведучий – Петро Лучишин. Художній керівник – Остап Майчик.
Квитки можна придбати в касі театру (тел. 235-55-83) і онлайн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8546 / 4.08MB / SQL:{query_count}