Суботнє пообіддя з Оксаною Думанською

Львів’ян і гостей міста запрошують на зустріч із письменницею, яка відкриватиме секрети... приготування живого хліба

У суботу, 27 січня, о 15.00 в читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, більш відомої серед молоді як Бібліотека на Ринку (пл. Ринок, 9), відбудеться зустріч із Оксаною Думанською.
Оксана Думанська – знана українська письменниця, перекладач, доцент Української академії друкарства, лауреат літературних премій імені Дмитра Нитченка та Ірини Вільде.
Також гостями Львівської обласної бібліотеки для юнацтва стануть відомі й активні львів’яни, господині, які вміють дивувати, годувати і надихати!
Оксана Думанська відроджує традиції випікання домашнього хліба, адже усім відомо, що з давніх-давен наші предки, бабусі, прабабусі пекли хліб на заквасці з житнього борошна, соломи, вівса, ячменю, пшениці тощо. Такі закваски збагачували організм органічними кислотами, вітамінами, мінералами, ферментами, клітковиною, пектиновими речовинами, біостимуляторами.
Оксана Думанська поділилася з нашим господинями авторською живою закваскою, на основі якої вони спечуть свій хліб і принесуть його, щоби поділитися досвідом, рецептами і секретами випікання. На зустрічі буде цікава розмова та частування запашним хлібом.
“На люб’язне запрошення Обласної юнацької бібліотеки за прихильності Тетяни Пилипець і наявності привітної локації нагадую любим господиням про суботу, 27-го, яку ми планували з листопада місяця, – запрошує героїня зустрічі. – Приходьте – вмієте випікати живий хліб чи не вмієте – будете куштувати”.
Тож не змарнуйте такої нагоди! Подаруймо собі краплину теплого спілкування під крилом берегині Оксани Думанської!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6709 / 4.35MB / SQL:{query_count}