“Дерев’янко” як колядник

На Старий Новий рік ветерани АТО презентують “Театр вуличної маріонетки”

У неділю, 14 січня, у Львові у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудеться святкове дійство – презентація велетенської дерев’яної маріонетки для вуличних вистав. 4-метрового дерев’яного чоловічка упродовж минулого року створювали  учасники бойових дій. “Дерев’янко” стане героєм яскравих вуличних вистав в Україні та їздитиме на фестивалі за кордоном, щоб тішити дорослих і малечу. А зараз “Дерев’янко” постане як “колядник”. Колядницьку зірку для нього виготовляє відомий львівський художник та бойовий побратим хлопців, Денис Струк, інформує прес-служба облради.
Дійство-презентацію “Дерев’янка” разом творитимуть ветерани АТО, діти з прифронтових територій, дитячий хор “Жайвір”, гурт “LIRWAK”, Derrick & Tonika, DJ Garry Shumoff, який теж воював добровольцем на Сході, та всі люди доброї волі.
Символічним стане те, що Дерев’янка спільно презентуватимуть діти зі Станиці Луганської та добровольці, які захищали це місто у 2014-15 роках. Діти зі Станиці приїдуть до Львова у рамках проекту “Мозаїка” відомої співачки та режисерки Уляни Горбачевської, що цього року створюється спільно з агенцією “АртПоле” за підтримки Благодійного фонду Сергія Жадана. У Львові діти зі Сходу співатимуть колядки та щедрівки разом з дитячим хором “Жайвір”. Увечері, після спільного виступу у Храмі бл. Климентія Шептицького, діти зі Сходу та Заходу прийдуть щедрувати та “оживляти” Дерев’янка.   Отож, о 12.00 – встановлення “Дерев’янка”, 20.00-23.00 – концерт та оживання “Дерев’янка”.

Ідея створення “Дерев’янка” належить воїну-добровольцю Назару Витрикушу. Ще до війни він розробив креслення маріонетки. Після повернення з війни його мрію допомогли втілити побратими. Спільна праця стала новим досвідом та арт-терапією для ветеранів, які зі створення “Дерев’янка” розпочинають “Театр вуличної маріонетки”. На черзі – розробка сценарію та режисура вуличних вистав. Висота дерев’яного чоловічка – 4,2 м. Вага – 620 кг. Маріонетка пересуватиметься за допомогою телескопічного автонавантажувача, імітацію ходьби виконуватимуть учасники проекту за допомогою спеціальних кріплень. Керувати “Дерев’янком” одночасно мають 10 хлопців. Це будуть видовищні дійства з музичним супроводом, вигадливими костюмами та залученням глядачів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7599 / 4.36MB / SQL:{query_count}