До Львова завітає володар десяти “Ґреммі”

Легендарний джазмен Артуро Сандоваль виступить у нашому місті з єдиним концертом

Уже 26 лютого о 19.00 у Львівській опері з єдиним концертом виступить легендарний джазовий майстер Артуро Сандоваль. Він автор 25 альбомів, володар десяти нагород “Ґреммі” (був номінований на цю нагороду 19 разів), шести Billboard Music Award та однієї “Еммі”. У світі Сандоваль відомий як один із найкращих імпровізаторів, а джаз вважає не музикою, а символом свободи, часто повторюючи, що джаз – це не лише імпровізація, а й досконала техніка.
Безумовно, успіх Сандоваля – у його таланті (в нього унікальний розширений діапазон гри на трубі), а також у творчій сміливості: Артуро відкритий для експериментів. Окрім класичної та джазової музики, він виконує кавери сучасних пісень. Наприклад, виступав із зірками поп-культури Алішею Кіз та Джастіном Тімберлейком. Майбутній джазовий геній народився 6 листопада 1949 року на Кубі, в провінції Артеміс. Свій талант він відкрив ще у дитинстві. За роки життя на Кубі Сандоваль формувався як музикант під впливом таких джазових легенд, як Чарлі Паркер, Кліффорд Браун та Діззі Гіллеспі. Через кілька років він остаточно визначився в своїй любові до джазу і вже у шістнадцять виконував партії в складі кубинського Національного оркестру всіх зірок.
У 1990 році під час гастролей Сандоваль емігрував до США, а в 1999-ому отримав американське громадянство. Не зважаючи на свої 68 років, Артуро Сандоваль перебуває в чудовій формі та продовжує тішити шанувальників африканських ритмів.
Квитки можна придбати за тел. (032) 235 77 88 та на gastroli.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6237 / 4.05MB / SQL:{query_count}