Заколядуємо РАзом!

Легендарний колектив дасть у нашому місті два великих святкових концерти

У понеділок, 15 січня о 17.00 та 20.00 у Львівській oпері відбудеться одразу два концерти Національного заслуженого академічну українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки – найбільшого українського професійного хорового колективу, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво.
В рамках концерту хор уперше презентує велику святкову програму “Різдво іде по світу”. Це буде оригінальне виконання етнічно-фольклорних композицій у поєднанні з вокально-хореографічними сценами, в яких народні мотиви вдало синтезуються із сучасними прийомами композиторського письма та аранжування.
Прозвучить не тільки легендарний “Щедрик”, а й найкращі різдвяні пісні інших народів світу. Завдяки сучасним декораціям та відеоефектам, гості концерту поринуть у справжню різдвяну казку.
Існує дуже добра традиція в ці святкові дні – ходити в гості з колядою. Тож Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки запрошує усіх приєднатися до неймовірної події – концерту “Різдво іде по світу” і заколядувати разом, поринувши у світ вокальної та танцювальної культури України. Глядач гарантовано отримає гарний настрій та позитивні емоції. А це дуже важливо, адже з вашими щирими почуттями до вас в дім прийдуть Господні благословення, мир, радість та любов.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7674 / 4.35MB / SQL:{query_count}