Дарунок на Миколая від “Зеленої канапи”

19 грудня в арт-галереї відкриють одинадцяту традиційну Різдвяну виставку

З 19 грудня по 14 січня в арт-галереї “Зелена канапа” триватиме одинадцята традиційна Різдвяна виставка, яка запропонує вам твори найцікавіших, найяскравіших і найпопулярніших самобутніх митців нашого рідного міста.
“Зібрані під одним дахом, у епіцентрі святкових подій, на найбільш мистецькій вулиці Львова – Вірменській. Живописці, художники-графіки, скульптори, керамісти, склярі, майстри художнього текстилю, авторської ляльки та інші, – розповідає про майбутню виставку мисткиня і директорка галереї “Зелена канапа” Олеся Домарадзька. – Натхнені новорічно-різдвяним духом автори запропонують вам алюзії на святкову художню естетику в дні, коли неможливо і не варто жити іншими справами, окрім святкових”.
У експозиції представлені роботи живописців Михайла Демцю, Бориса Буряка, Петра Сипняка, Ольги Кваші, Дениса Струка, Людмили та Володимира Богуславських, Іванки й Олександра Войтовичів, Олесі Казнох, Анни Атоян, Петра Сметани, Людмили Давиденко, Лілії Студницької, Ірини Дзиндри, Соломії Ковтун; скульпторів Володимира Одрехівського, Василя Ярича, Мирослава Дедишина, Ігоря Берези, Ганни Друль, Беати Корн; графіків Богдана Сороки, Романа Романишина, Богдана Пікулицького, Лідії Федай, Сергія Савченка та Ігоря Біликівського; склярів Андрія Петровського та Ольги Турецької.
А також – різдвяна зірка від родини Козіїв, лялька-магодза Інни Івасюк, керамічна різдвяна ялинка Олі Пильник, текстильний триптих Лілії Лупул, лялька з пап’є-маше Олени Цілуйко, книжкова ілюстрація Валерії Соколової та вітраж Тіффані від Наталі Гайдаш.
Відкриття Різдвяної виставки відбудеться в День Святого Миколая – 19 грудня о 16.00. Оглянути твори, що ввійшли до експозиції, можна з вівторка до неділі з 12.00 до 19.00. Відвідини виставки безкоштовні, а всі твори, представлені на ній, можна придбати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8001 / 4.35MB / SQL:{query_count}