“На Різдво зірка палає”

Іван Попович із новою концертною програмою дасть два концерти у Львові в січні

Новорічно-різдвяні свята у нашому місті будуть багаті на культурні події та атракції. У попередніх числах “Львівська Пошта” докладно розповідала про кращі з них. Та, як ви розумієте, організатори чи не щодня анонсують щораз нові проекти, які просто не можна пропустити. Зокрема, 14 січня в Культурно-мистецькому центрі ім. О. Довженка та 15 січня у Львівській обласній філармонії дасть концерти пісенний отаман Карпат, народний артист України Іван Попович зі святковою програмою “На Різдво зірка палає”.
Глядачі зможуть почути і насолодитися як прем’єрами нових пісень, колядок, так і відомими хітами. Проникливий голос, потужна енергетика та любов до рідної землі – все це поєднав у своїй творчості Іван Попович. В його піснях зібрана вся краса Карпат, а мелодійні композиції ніколи не залишають байдужими слухачів.
Пісні з репертуару Івана Поповича належать до Золотого фонду української естради. Мабуть, нема таких, які ніколи не чули “Золото Карпат”, “Василина”, “Розлук не буде”, “Щасливого Різдва”, що найкраще висловлюють найтепліші емоційні переживання.
Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати, так і тягне пуститися в танок. Іван Попович залишається одним із найяскравіших та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі. В його піснях завжди чутно, що він родом із карпатського краю, і пишається цим. Це викликає повагу.
Тож не змарнуйте нагоди насолодитися доброю українською піснею! Квитки на львівські концерти Івана Поповича вже в продажу. Їх вартість – від 80 до 270 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7861 / 4.35MB / SQL:{query_count}