Киянам представлять львівських композиторів

У ці вихідні, 2 і 3 грудня, в Києві відбудеться марафон “Нова музика Львова”

Чи не вперше творчість львівських композиторів різних поколінь буде представлена на одному концертному майданчику – в приміщенні “Майстер Клас” Дому освіти та культури (вул. Б. Хмельницького, 57) у форматі дводенного музичного свята. До того ж у присутності самих композиторів та за участі кращих львівських музикантів.
Якщо творчість Миро­слава Скорика, Юрія Ланюка, Віктора Камінського, Олександра Козаренка та Богдани Фроляк вже добре відома київському музичному середовищу, то музика класиків галицької композиторської школи, а саме Нестора  Нижанківського, Юзефа Кофлєра, Василя Барвінського, Анатолія Кос-Анатольського, Володимира Флиса, Стефанії Туркевич, Анджея Нікодемовича, Станіслава Людкевича та Миколи Колесси стане справжнім відкриттям для киян, адже твори цих композиторів практично не звучать на столичних концертних майданчиках.
Логічним доповненням проекту є представлення музики композиторів молодої генерації, творчі погляди яких формуються найновішими світовими тенденціями розвитку сучасної музики. Сольні речиталі, камерне музикування, духовні монодійні розспіви для чоловічого вокального ансамблю, електроакустичні експерименти та live-електроніка у поєднанні з парфумерними трансформаціями допов­нять зустрічі та спілкування з композиторами і виконавцями.
Спеціальним гостем події стане київський піаніст Євген Громов, який виконає ранні фортепіанні твори Валентина Сильвестрова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1431 / 4.34MB / SQL:{query_count}