Антоніо Бандерас – мовчазний месник

В українському прокаті стартує болгарсько- американський бойовик “Обітниця мовчання”

Сьогодні, 30 листопада, виходить у прокат гостросюжетний фільм “Обітниця мовчання”. У ньому Антоніо Бандерас, який знявся уже в понад 250 кінострічках, ще раз доведе свій талант – цього разу... мовчки. Головним героєм кінострічки стає успішний адвокат-кар’єрист Френк Валера. Саме через специфічну роботу він наживає собі ворогів і внаслідок трагедії втрачає сім’ю. Раніше він вірив у справедливість, тепер він вірить лише у помсту. Щодня герой перевершуватиме себе, доки врешті не стане досконалим воїном. Мовчання дасть йому сили та нагадає про єдину мету – покарати тих, що забрали в нього найрідніших.
Цей екшн у стилі “Законослухняного громадянина” показує, як сильно здатна трансформуватися людина і навіть навколишній світ, коли мета стає для неї єдиним приводом жити. Над ним працював продюсер Лес Велдон, відомий завдяки таким кінороботам, як “Падіння Лондона”, “Нестримні”, “Тілоохоронець кілера”, і режисер Айзек Флорентайн. Компанію зірковому Антоніо Бандерасу склали не менш відомі його колеги – Карл Урбан та Паз Вега, а також Атанас Срєбрєв, який до цього знімався у режисера Айзека Флорентайна в кінокартинах “Безперечний 2” (2006 р.) і “Ніндзя” (2009 р.).
До слова, це вже друга спільна робота Бандераса й Срєбрєва після фільму “Кодекс злодія” (2009 р). А ще виконавець головної ролі і Паз Вега до цього також знялися разом у кінострічці “Я дуже збуджений” (2013 р.).
У Львові фільм можна буде подивитись у кінотеат­рах мереж “Планета кіно” і “Кінопалац”, а також у кінотеатрі  Multiplex в ТРЦ Victoria Gardens.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5071 / 4.34MB / SQL:{query_count}