Скрипаль-віртуоз запрошує на Новорічний вечір!

У Львівській опері 2 січня Олександр Божик дасть два концерти

Вже 15 років поспіль компанія “ДікАрт” запрошує провести вечір 2 січня у Львівській опері. Цього року перед львів’янами та гостями міста з оновленою програмою виступатиме Олександр Божик у супроводі рок-оркестру.
Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, явище в сучасному музичному просторі, майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етномузика. Суперфіналіст популярного телешоу “Україна має талант”, рекордсмен “Книги рекордів України”, фіналіст шоу “Хвилина слави”, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Після феєричного виступу в польському шоу “Mam talent!” його назвали “Джиммі Хендріксом серед скрипалів”.
2 січня відбудеться масштабне та яскраве музичне дійство на чолі з фронтменом Олександром Божиком у супроводі драйвового рок-оркестру. Слухачів охопить увесь спектр емоцій, як тільки зі сцени зазвучить прониклива лірика чи драйвова музична тема з голлівудського блокбастера. Лірична струнна група, емоційний брас квінтет та запальний “Божик Бенд” органічно поєдналися в рок-оркестрі і працюють як єдиний організм. Разом вони гарантують енергетичне шоу, у якому зміксують авторські твори, класику в сучасній обробці, музику народів світу, пісні з кінофільмів…
Запрошуємо на Новорічний вечір в Опері 2 січня! Гарний настрій гарантовано. Не пропустіть найдрайвовіші концерти цієї зими, буде справді гаряче!

Квитки онлайн на перший (17.00) та другий концерт (19.30).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1182 / 4.34MB / SQL:{query_count}