Поколядуємо з Оксаною Мухою

Співачка запрошує 8 січня до Львівської опери на “Різдвяний вечір”

Концерти Оксани Мухи у Львівській опері – неповторна різдвяна містерія звуків та образів. У час Світлого Різдва, 8 січня, співачка запрошує всіх тих, що шанують та бережуть українські традиції, на свої сольні концерти! Початок о 17.00 та 19.30.
Музичне дійство “Різдвяний вечір” – це безперервне задоволення, яке можна чути, споглядати та відчувати всією душею. Колядки і щедрівки, обрамлені музикою та ритмами в різноманітних стилях, звучатимуть у супроводі “Різдвяної оркестри”. Ця святкова концертна програма Оксани Мухи – по-новому переосмислене давнє і дороге та бережно перенесене в сучасний світ. Спеціальний гість концертів – хорова капела “Дударик”.
“Різдвяний вечір” є живою імпровізацією від неймовірних музикантів, які тут і зараз додають до різдвяної атмосфери несподівані акценти, мелодії та звукові барви! Залишаться незмінними оригінальна мелодія коляд, текст і зміст, закладені віками. А ось за формою та аранжуваннями коляди і щедрівки здивують навіть найвибагливішого меломана! Акустична музична подорож звуками й ритмами перенесе слухача в найнесподіваніші куточки світу, занурить у нескінченні глибини музичного всесвіту.
Оксана Муха розповіла, що “це буде по-родинному добрий різдвяний концерт для всіх – і для меломанів, і для непідготовленого слухача”. “У “Різдвяному вечорі” кожен матиме розраду. Музиканти-друзі, з якими я буду на сцені, є справжніми художниками-імпровізаторами. І навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють мої коляди. Бо кожного разу це неповторно й незабутньо. Як і саме свято Різдва, що дарує всім нам радість та добро”, – каже співачка і запрошує відсвяткувати різдвяні свята – 2018 разом 8 січня у Львівській опері!
В пісенному доробку Оксани Мухи – найрізноманітніша музика: від автентичної до експериментальної. Її вишукана та щира неокласика приваблює та полонить. Різноплановість творчості співачки має й джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельну автентику і багато іншого.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7746 / 4.35MB / SQL:{query_count}