Відверто про почуття

Аничка представила кліп на пісню “Мотив”

Українська лемківська співачка Аничка днями представила публіці нову відеороботу на пісню “Мотив”. “Ця композиція – своєрідний підсумок стосунків. Те, що колись здавалося справжнім коханням, тепер піддається сумніву, – описує оспівані в пісні події  виконавиця. – А може, це було просто захопленням, самонавіюванням, ідеалізацією відносин? Переоцінка емоцій стається з часом і досвідом. Як і з плином днів залишається вдячність за пережиті хвилини щастя”.
Авторами відвертої й проникливої пісні виступили Олеся Садова (текст) та  Максим Кернер (музика). А екранізував ліричну особисту жіночу історію режисер Тарас Галишко. “Коли виникає пов­на гармонія і повне розуміння твору між автором музики, тексту і самим виконавцем, тоді хочеться дати пісні продовження. Так і народився відеокліп, який ми сьогодні презентуємо”, – додає Аничка. Переглянути новий кліп “Мотив” можна за посиланням youtube.com/watch?v=jUyFBHM-d18.
Варто зауважити, що Аничка вже понад десять років живе у США. Останні три роки співачка активно гастролює Штатами з благодійними концертами на підтримку поранених бійців АТО. Співачка дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 135 тисяч доларів. Крім того, Аничка – учасниця масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, в рамках якого записала у дуеті з військовим льотчиком Сергієм Тітаренком пісню “Настане мирний час”. Ця композиція ввійшла до альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, який побачив світ у жовтні 2017 року. А 2 листопада Аничка дала у Львові на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької великий сольний концерт “Верше, мій верше”, який пройшов із аншлагом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7735 / 4.35MB / SQL:{query_count}