Хоч і з другої спроби, але директор

Львівський Будинок органної та камерної музики очолить Іван Остапович

фото: Юрій Ольш
Учора, 8 листопада, за результатами засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора львівського Будинку органної та камерної музики переможцем обрали 29-річного Івана Остаповича. З другої спроби йому таки вдалося здобути перемогу. 
Це вже другий конкурсний відбір на цю посаду – за результатами першого 23 серпня комісія в іншому складі обрала керівником Органного залу Юліана Винницького, який очолював цю культурну установу впродовж майже 30 (!) років. Результатами того конкурсу культурна спільнота була вельми здивована. Врешті-решт його визнали недійсним через значні порушення…
“Івана Остаповича рекомендували чимало авторитетних культурних дія­чів України, думці яких я довіряю. Але я маю свою думку. Впродовж років спостерігала за проектами Івана – фестивалі, концерти, лекції. Він зумів піднести популярність до класики серед молодого покоління – слухачів і самих музикантів. Зумів показати, що класика – це завжди цікаво і модно, – каже голова конкурсної комісії з конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора львівського Будинку органної та камерної музики Марта Більська. – Він ще молодий, має багато сил та натхнення, але вже дуже досвідчений і йде з командою однодумців. Нехай орган у Львові зазвучить з новою силою!”.
Варто зауважити, що до складу комісії входить дев’ять осіб: голова комісії журналістка Марта Більська, юристка Світлана Ільницька, депутат Львівської міськради Максим Коляда, художники Остап Лозинський і Олена Шептицька, Всеволод Поліщук (ГО “Креативне місто”), лікарка Уляна Безкоровайна, диригент Микола Орич та інженер-технолог Олег Садовий. Троє останніх, які є представниками колективу Будинку органної та камерної музики, не з’явилися на засідання, решта проголосувала за кандидатуру Івана Остаповича одностайно.
“Зміни – це завжди страшно. Майбутнє лякає невідомістю. І ми, члени комісії, також відчуваємо тягар відповідальності, – зауважує голова комісії. – Проте суть не у віці, не в порівнянні заслуг перед містом і громадськістю кожного з них. Суть у тому, що буде краще для такої поважної структури, однієї з візиток Львова – Будинку органної та камерної музики”.
Впродовж першого року роботи Іван Остапович обіцяє зайнятись промоцією Будинку органної та камерної музики та його заходів, створити сайт закладу, оптимізувати роботу кас, укласти контракт із квитковим сервісом і провести новий концертний сезон з оновленою програмою.
Іван Остапович народився в 1988 році у Чернівцях. Закінчив Львівську музичну академію ім. М. Лисенка та Національну музичну академію ім. П. Чайковського. З 2013 по 2015 роки був диригентом симфонічного оркестру Івано-Франківської філармонії. Щоправда, львів’янам він більш відомий як керівник проекту “Мультимедійна база Львівської філармонії”, співзасновник і диригент камерного оркестру Collegium Musicum і арт-директор “Бах Маратону – 2015” та Lviv Hindemith Fest 2015.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7592 / 4.37MB / SQL:{query_count}