“Лінкольн у Бардо” читатимемо українською!

“Старий Лев” видасть роман букерівського лауреата 2017 року

Роман американського письменника Джорджа Сондерса “Лінкольн у Бардо” (Lincoln in the Bardo), за який автор цього року здобув одну з найпрестижніших нагород в галузі літератури – Букерівську премію, вийде українською у Видавництві Старого Лева.
Джордж Сондерс – 58-річний американський письменник і сценарист, чиї книги неодноразово входили до переліку бестселерів за версією The New York Times.
Книга розповідає про одну ніч з життя Авраама Лінкольна: важкий період 1862 року, коли 16-ий президент США поховав свого 11-річного сина. Раніше Сондерс сказав журналу Time, що не хотів писати книгу про Лінкольна, але був так захоплений історією про його сина, яку чув кілька років тому, що вхопився за неї: “Я подумав про цю книгу як спосіб відтворити ту реакцію, яку мав всі ці роки тому”.
“Форма і стиль цього абсолютно оригінального роману показують розумну та глибоку історію. Ця розповідь про переслідування і переслідуваного душами в загробному житті юного сина Авраама Лінкольна, як би це не було парадоксально, створює яскраве та жваве втілення персонажів, які населяють цей інший світ”, – зазначила голова журі Букерівської премії Лола Янг.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9474 / 4.34MB / SQL:{query_count}