Патріотична пісня в стилі рок? Запросто!

Із 2 по 5 листопада Львів прийматиме другий тур Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”

Віднині по 5 листопада у Львівському міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича триватиме другий тур (всеукраїнський) XVIII Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”. Фестиваль спонукає вивчати пісенну спадщину Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах, Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронтах АТО.
Перший тур події тривав упродовж цілого жовтня в містах, районах, областях України та громадах діаспори. За цей час місцеві оргкомітети фестивалю переглянули запропоновані програми, відібрали кращих учасників та надіслали заявки для участі в другому турі фестивалю. І ось тепер протягом чотирьох днів у Палаці культури ім. Г. Хоткевича свої таланти покажуть представники чотирнадцяти областей України: Львівської (усі райони і ОТГ Львівської області провели свої відбірні тури), Вінницької, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Полтавської, Житомирської, Чернігівської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Донецької. Цікаво, що найбільше представництво на XVIII “Сурмах звитяги”  буде від Львівщини, Вінниччини, Хмельниччини та Донеччини, яка цього року проявила особливу цікавість до конкурсу патріотичної пісні.

Учасники демонструватимуть свої таланти на великій сцені в таких номінаціях: солісти, вокальні ансамблі, оркестри та інструментальні ансамблі, ВІА та рок-групи, народна та сучасна хорео­графія – усього 200 концертних одиниць. Тільки на конкурс читців цього року подали понад 300 відео, з яких журі відібрало 48 представників різних областей для очного перегляду на малій сцені. В номінації авторська поезія і проза для оцінювання представили 80 творів,  а на конкурс художників – 456 робіт.
Варто перелічити основ­ні вимоги до учасників фестивалю, аби наші читачі зрозуміли, чому він украй важливий в ці непрості для України часи. Усі представлені на розсуд журі та глядачів твори і виступи повинні мати: молодіжну форму, фахове виконання, сучасне аранжування, сучасну манеру виконання (зокрема в рок, арт-рок, метал, джаз, реп, хіп-хоп та інших стилях). У них мають бути використані сучасні музичні засоби – такі як секвенсори, гітари, клавішні, духові, ударні інструменти тощо. І звичайно ж, дуже важливими для учасників конкурсу є творчий підхід до розкриття пропонованої тематики твору, оригінальність, стиль, оптимізм і стилізовані сучасні костюми.
По завершенні другого туру “Сурм звитяги” журі конкурсу обере кращих в кожній номінації. Саме вони матимуть непересічну нагоду виступити в рамках гала-концерту фестивалю 28 листопада у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької разом із гостями свята, а також отримають дипломи та відзнаки від організаторів події – громадської організації “Сурми звитяги”, Центру національного відродження ім. С. Бандери, Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка.
Фестиваль проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Львівської обласної ради і Львівської облдержадміністрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8600 / 4.37MB / SQL:{query_count}