Талановита людина талановита в усьому

У Львові відбулося відкриття експозиції робіт Ігоря Роп’яника з Івано-Франківська, якого в нашому місті чекали три роки

Учора в “Арт галереї мадам Пальмгрен” (вул. І. Федорова, 8, біля домініканського собору) відкрили персональну виставку “Я малюю цей світ” івано-франківського митця Ігоря Роп’яника, якого Львів чекав аж три роки. 
Журналіст, блогер, фотограф, художник-живописець, журналіст, член Національної спілки журналістів України Ігор Роп’яник каже, що його життя – це постійний експеримент. Звідси й життєве кредо – нічого неможливого немає! Автор береться за будь-яку справу і, як правило, доводить її до кінця.
Ігор Роп’яник активний, динамічний у своєму внутрішньому світі, в якому легко знаходить дороги до експериментів. З усіх захоплень (а в нього їх було більше десятка), у яких проявляв себе талановитим, тільки одне найдовше затримало його біг до незвіданого – малярство. Справді, світ кольору, складних емоційних переживань став полем його пошуків, змужніння і відкриттям свого “я”.

Малювати любив змалку, однак в юнацькі роки більше тяжів до фотографічної творчості та кіномистецтва (учасник багатьох фотовиставок, автор декількох кінострічок, які демонстрували на оглядах-конкурсах аматорських фільмів). Під час служби в армії (1975 – 1977 рр.) захопився ще й різьбою по дереву. І лише після того, як вступив до Львівського нацуніверситету ім. І. Франка та поринув у вир культурно-мистецького життя Львова з його численними музеями, галереями, художніми виставками, зрозумів, що малярство – його друга, а може, й головна стихія. Паралельно з набуттям журналістського фаху навчався в Московському університеті мистецтв, брав приватні уроки у відомих львівських митців Володимира Ткаченка, Володимира Патика, Зеновія Кецала. Тоді ж, у студентські роки, у Львові відбулись його перші персональні виставки, які отримали схвальні відгуки і високу оцінку відвідувачів. 

Працює здебільшого в жанрах пейзажу та натюрморту. Учасник міжнародних, всеукраїнських та обласних художніх виставок. Його персональні виставки організовували у Львові (1980, 1982, 2009, 2010 рр.), Івано-Франківську (1987, 2005, 2007, 2009 рр.), Чикаго (1992 р.), Ґлен-Спеї (1992 р.), Детройті (1994 р). Твори автора зберігаються в приватних колекціях України, Польщі, Франції, Німеччини, Аргентини, Ізраїлю, Японії, Канади, США, Австрії, Словаччини, Англії, Хорватії, Бельгії, Росії, Люксембургу, Китаю та Голландії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3079 / 4.36MB / SQL:{query_count}