Акварельні “Острови” Всеволода Шарка

З 31 жовтня арт-галерея “Зелена канапа” запрошує львів’ян і гостей міста на нову виставку художника та ювеліра-дизайнера з Дніпра

У вівторок, 31 жовтня, в арт-галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться урочисте відкриття виставки акварелей “Острови” художника і ювеліра-дизайнера Всеволода Шарка.
Акварель (фр. aquarelle – водяниста) – це техніка живопису, в якій використовують спеціальні акварельні фарби, які при розчиненні у воді утворюють прозору суспензію тонкого пігменту, що дозволяє створювати ефект легкості й тонких колірних переходів. Та попри свою позірну легкість техніка ця надзвичайно важка для досконалого освоєння. Не кожне велике місто України має заледве кількох майстрів, що нею володіють. Одним з таких художників-віртуозів є Всеволод Шарко. У Львові таким художником був Олег Козак, якого нещодавно не стало. Виставку “Острови” Всеволод Шарко присвячує пам’яті видатного аквареліста... 

До експозиції, яку можна буде оглянути до 19 листопада, ввійшло 26 робіт, сповнених лірики.
“Холодні береги”, “Ненаписані листи”, “Полярні сни”, “Промзона”, “На краю часу”, “Структура осені”, “Запахи” – ці назви, могли б бути назвами збірок поезій, проте це назви серій акварельних творів дніпровського художника, об’єднані спільною виставкою під назвою “Острови”.
“Оточені потоками часу острови людських життів. То відкриті вітру сумнівів, то покриті снігом забутих надій або прикрашені слідами коханих, що босоніж пробігли по сонцем побіленій гальці, – коментує свої роботи Всеволод Шарко. – У непрозорій глибині часу пропливають рибинами спогади. Невловні, на межі сприйняття, то живі, виразно ясні, наближаються до самого краю сітківки ока. Острови людських життів…”.

Всеволод Шарко народився в 1967 році. Художник, ювелір-дизайнер, дизайнер, ілюстратор, графік з Дніпра. Створив чимало живописних та графічних робіт, які є як у приватних колекціях, так і в колекції Дніпровського художнього музею. Учасник міжнародних конкурсів та виставок у Туреччині (2013 р.),  Індії, Словенії, США (всі – 2015 р.), Албанії (2015 і 2017 рр.), Тайвані (2016 р.), Італії (2016 і 2017 рр.)
Упродовж 22 років виконував роботи практично в усіх видах дизайн-проектування. Як художник-постановник працював над шістьма анімаційними фільмами (3D-анімація), арт-директором, провідним дизайнером, ілюстратором, керував відділом дизайну рекламного агентства, і це ще далеко не повний перелік. Проекти, що входять у дизайн-портфоліо автора, перемагали і ставали фіналістами міжнародних і національних конкурсів та фестивалів з 2001 по 2006 роки.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0070 / 4.36MB / SQL:{query_count}