Андрій Єрмак працює над “Передчуттям”

Продюсер “Межі” отримав фінансування від Держкіно для роботи над новим проектом. Що це за фільм, про що він розповідатиме і хто задіяний у його створенні, знає “Львівська Пошта”

Після грандіозної прем’єри словацько-україн­ського фільму “Межа” продюсер “Межі” та “Правил бою” Андрій Єрмак не спочиває на лаврах – уже працює над новою кінострічкою. Проект драми “Передчуття” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. А днями, точніше 23 жовтня, з кінокомпанією Garnet International Media Group, засновником якої є Андрій Єрмак, уклали контракт про надання його проекту “Передчуття” державної фінансової підтримки. Держкіно виділить на цю кінороботу 13 мільйонів 610 тисяч гривень – половину бюджету фільму.
Що це за фільм, про що він розповідатиме і хто задіяний в його створенні? Отож, режисером  “Передчуття” є видатний український кінорежисер В’ячеслав Криштофович, автором сценарію – Анатолій Крим. Фільм розповідатиме про подію, яка сколихнула повільне життя провінційного приморського містечка: смерть чоловіка, про місце поховання якого знає лише дружина та друг. Проте вони, нібито за заповітом небіжчика, категорично відмовляються розказати про це іншим. У цей час над містом зависло відчуття тривоги та неспокою – на рейді з’являються військові кораблі.
“У моєму фільмі немає позитивних і негативних героїв. У кожного своя правда і своя неправда. І в кожного свої передчуття”, – розповідає про свою нову кінострічку режисер В’ячеслав Криштофович.
Варто нагадати, що днями в кінотеатрі “Україна” відбулась масштабна подія – прем’єра номінованої на “Оскар” словацько-української копродукції “Межа”. Захід пройшов за участі словацьких та українських акторів, а також українських селебритіз.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8298 / 4.35MB / SQL:{query_count}