Оновлений Pianoбой – “на вершині”

Поп-гурт Дмитра Шурова вирушає в масштабний всеукраїнський тур із новим складом

Після низки літніх фестивалів Дмит­ро Шуров не має часу на відпочинок, бо зайняв суддівське крісло в новому сезоні “Х-Фактора” на СТБ та ще й вирушає у масштабний всеукраїнський тур “На вершині”. У планах Pianoбоя – показати нову програму з камерним оркестром та ексклюзивним світловим шоу в усіх великих містах нашої батьківщини. Новий тур отримав назву на честь однойменного синглу колективу, прем’єра якого відбулася влітку цього року. Відтепер у команді нові учасники, нова програма і потроєна невгамовна енергія для підкорення нових вершин.
“Для мене концерти Pianoбоя – це сеанси “духопід’ємної” магії, яку через музику відчувають усі на сцені і всі у залі. Осінній тур “На вершині” буде масштабніший, аніж минулий – і музично, і як шоу. Pianoбой збагатився новими піснями і новими людьми у команді, – каже Дмитро Шуров. – Я з нетерпінням чекаю моменту, коли наша piano-банда в розширеному складі покаже людям все, на що здатна. Сподіваюся незабутнього туру “На вершині” з улюбленою аудиторією”.
Pianoбой – це приклад сучасної української музики світового рівня. Це справж­ня поп-музика. Її знають і розуміють у Нью-Йорку та Лондоні. Почерк Шурова і команди пізнаваний з перших акордів. Що б вони не виконували – або улюб­лену всіма “Родину”, або Imagine Джона Леннона – все звучить свіжо, по-новому і по-справжньому. Живі концерти piano-банди – зав­жди аншлаг, те, що хочеться слухати і дивитися, те, що формує непорушний зв’язок між артистом і слухачем. Саме тому з кожним концертом Pianoбой “штурмує” нові, щораз масштабніші майданчики. Адже вмістити швидкозростаючу армію шанувальників стає все важче.
У Львові концерт Pianoбоя відбудеться в четвер, 19 жовтня, о 19.00 в Malevich Concert Arena. Вартість квитків – від 350 до 850 гривень. Їх можна придбати онлайн на сайті concert.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1559 / 4.35MB / SQL:{query_count}